2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pielęgnacja i utrzymanie zieleni na terenie miasta Połaniec
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: Pielęgnację i utrzymanie zieleni na terenie miasta Połaniec (przycinanie drzew, krzewów i bylin, podlewanie, odchwaszczanie, opryski środkami ochrony roślin i owadobójczymi, nawożenie rabat 2x, grabienie liści, trawniki - koszenie wg. potrzeb jednak nie mniej niż dwa razy w miesiącu, nawożenie dwukrotne). Wiosenne nasadzenie kwiatów (min. 1 500 szt. begonii). Wykonawca we własnym zakresie wywiezie powstałe podczas pielęgnacji odpady (wg. potrzeb). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w rozdz. IV SWZ oraz w załączniku do SWZ - zakres rzeczowy zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 424639-2026
Interne Kennung: TI.271.132.2026.TIK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0000