See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Umowa ramowa na opracowanie dokumentacji projektowych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówień udzielanych na podstawie Umowy Ramowej będzie świadczenie usług polegających na wykonaniu dokumentacji projektowej dla części: − liniowej na budowę, przebudowę, modernizację odcinków gazociągów (część 1), − obiektowej na budowę, przebudowę, modernizację, remont stacji gazowych (część 2) dla zadań realizowanych przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu, Świerklanach oraz Tarnowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – Wzór Umowy Ramowej.
Interne Kennung: ZP/2026/06/0054/PZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: wykonanie dokumentacji projektowej dla części liniowej na budowę, przebudowę, modernizację, remont odcinków gazociągów
Beschreibung: 1.Przedmiotem Zamówień udzielanych na podstawie Umowy Ramowej będzie świadczenie usług polegających na wykonaniu dokumentacji projektowej dla części liniowej na budowę, przebudowę, modernizację odcinków gazociągów, dla zadań realizowanych przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu, Świerklanach oraz Tarnowie. 2.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – Wzór Umowy Ramowej.
Interne Kennung: ZP/2026/06/0054/PZ-1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: wykonanie dokumentacji projektowej dla części obiektowej na budowę, przebudowę, modernizację, remont stacji gazowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówień udzielanych na podstawie Umowy Ramowej będzie świadczenie usług polegających na wykonaniu dokumentacji projektowej dla części obiektowej na budowę, przebudowę, modernizację, remont stacji gazowych dla zadań realizowanych przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu, Świerklanach oraz Tarnowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – Wzór Umowy Ramowej.
Interne Kennung: ZP/2026/06/0054/PZ - 2