See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa powypadkowa dwóch tramwajów typu 140N produkcji Hyundai Rotem Company
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje usunięcie wszystkich uszkodzeń powstałych w wyniku kolizji i przywrócenie wszystkich walorów oraz parametrów użytkowych tramwajów sprzed wspomnianej wyżej kolizji. W ramach naprawy powypadkowej Wykonawca zobowiązany m.in. do przywrócenia bezpieczeństwa konstrukcji nośnej tramwajów oraz pełnej sprawności technicznej pozostałych systemów i urządzeń.
Vorherige Bekanntmachung: 249289-2026
Interne Kennung: DEZ/140/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) /zwanej w niniejszej SWZ „ustawą Pzp”/ – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/239729/notice/public/details dostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001