2. Verfahren
Verfahren
Titel: HVO Brandstof t.b.v. veerpont Lexkesveer
Beschreibung: De levering van HVO Brandstof voor de veerpont Lexkesveer in Wageningen. 230.000 liter HVO
Interne Kennung: EA2026-38
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gunning op prijs zie verder het beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De omvang betreft de reële verwachtingen van Aanbestedende dienst over de gehele looptijd inclusief mogelijke verlengingen en vermeerderd met een reële onzekerheidsmarge van 10 %.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EA2026-38
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Gunning op prijs zie verder het beschrijvend document.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09100000 Combustibles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: