561108-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernseh- und audiovisuelle Geräte – Dostawa, montaż i uruchomienie systemu audiowizualnego w Sali Konferencyjnej EC1 Łódź — Miasto Kultury
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, montaż i uruchomienie systemu audiowizualnego w Sali Konferencyjnej EC1 Łódź — Miasto Kultury
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemu audiowizualnego w Sali Konferencyjnej 2.S2.D2 (pomieszczenie o powierzchni ok. 360 m², 30×12 m, z możliwością podziału na trzy części ruchomymi ściankami) oraz w pomieszczeniu technicznym 2.S2.6 w budynku EC1 Wschód (budynek S2). Wykonawca w szczególności zobowiązany jest do: 1) sporządzenia i uzgodnienia z Zamawiającym ustaleń przedrealizacyjnych 2) dostawy, montażu i uruchomienia wszystkich elementów Systemu AV, 3) wykonania prac instalacyjnych towarzyszących (trasy kablowe, przepusty, uzupełnienia po pracach), 4) demontaż istniejącej szafy rack, uporządkowanie okablowania, montaż nowej szafy, instalacja osprzętu; 5) montażu ustrojów akustycznych, 6) integracji systemu AV z systemem oświetlenia, 7) konfiguracji, programowania i uruchomienia systemu sterowania, 8) dostawy licencji i uruchomienia systemu CMS do obsługi systemu wyświetlaczy typu digital signage, 9) sporządzenia dokumentacji powykonawczej, 10) przeprowadzenia instruktażu dla pracowników Zamawiającego, w zakresie szczegółowo opisanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej też „OPZ”). 11) integracji nowych systemów z istniejącą infrastrukturą zgodnie z OPZ, 12) świadczenia usług gwarancyjnych i serwisowych przedmiotu zamówienia, w zakresie szczegółowo opisanym w OPZ oraz PPU. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia pełnej interoperacyjności oraz kompatybilności dostarczanego Systemu AV z infrastrukturą posiadaną przez Zamawiającego, w tym z dzierżawą Microsoft 365 (licencje Teams Rooms po stronie Zamawiającego), z systemem oświetlenia DALI oraz z punktami dostępowymi WiFi przekazanymi przez Zamawiającego, w zakresie niezbędnym do prawidłowego działania wszystkich konfiguracji pracy sali. Zamawiający wymaga, aby sprzęt, urządzenia oraz inne wykorzystywane elementy wyposażenia lub akcesoria instalacyjne/montażowe były jednakowe i w jednolitej konfiguracji w danym rodzaju asortymentu tj. Wykonawca nie może oferować rozwiązań mieszanych w danym rodzaju asortymentu - produkty te muszą pochodzić od jednego producenta. W zakresie Oprogramowania dostarczanego w ramach przedmiotowego zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do zakupu i przekazania lub udzielenia Zamawiającemu licencji lub sublicencji na warunkach określonych przez producenta, nie gorszych niż wymagane w OPZ, przy czym licencje na system sterowania oraz system CMS do obsługi systemu wyświetlaczy typu digital signage udzielane są na czas nieokreślony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia (dalej też „OPZ”) – załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy (dalej też „PPU”) – załącznik nr 2 do SWZ. 2.Wszystkie wymagania, określone w dokumentach wskazanych powyżej, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Zamawiający wymaga, aby: 1) Sprzęt/Urządzenia były fabrycznie nowe, nieużywane, sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne, gotowe do pracy 2) Wszystkie elementy systemu AV oferowane w ramach niniejszej umowy muszą być objęte wsparciem producenta od dnia podpisania protokołu końcowego wykonania umowy na realizację przedmiotu zamówienia, co najmniej do dnia upływu terminu udzielonej gwarancji na całość przedmiotu zamówienia. Przez wsparcie producenta Zamawiający rozumie zapewniane przez producenta danego elementu systemu AV (lub podmiot przez niego autoryzowany) świadczenia, w ramach których Wykonawca, przez cały okres jego obowiązywania, będzie mógł pobierać oraz instalować wszelkie łatki (poprawki) bezpieczeństwa, jak również aktualizacje oprogramowania (w tym oprogramowania układowego/firmware) dla objętych nim elementów systemu AV. 3) Sprzęt/Urządzenia muszą posiadać kompletne okablowanie niezbędne do prawidłowej pracy; 4) Dostarczone oprogramowanie było oprogramowaniem w wersji aktualnej na dzień podpisania protokołu końcowego; 4.Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia oraz sposób jego realizacji były zgodne z zasadą „nie czyń poważnych szkód” (DNSH – Do No Significant Harm). 5. Zamawiający nie dopuszcza udziału w postępowaniu Wykonawców prowadzących działalność gospodarczą i mających siedzibę albo miejsce zamieszkania w państwach trzecich nienależących do państw członkowskich Unii Europejskiej ani do państw będących stronami Porozumienia WTO GPA lub innych umów międzynarodowych gwarantujących wzajemny i równy dostęp do rynku zamówień publicznych. Zakaz obejmuje również wspólne ubieganie się o udzielenie zamówienia z takimi Wykonawcami, poleganie na zasobach podmiotów z tych państw, powierzanie wykonania części zamówienia podwykonawcom z tych państw oraz dalsze podwykonawstwo na ich rzecz. 6. Zamawiający informuje, że nie korzysta z uprawnienia, o którym mowa w art. 16b ust. 2 ustawy Pzp, polegającego na określeniu mniej korzystnych warunków zamówienia dla dostaw lub usług pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych, o których mowa w pkt.5). 7. Zamawiający wskazuje, że przewidziane w niniejszej SWZ uprawnienie do posługiwania się certyfikatami wydanymi na podstawie Ustawy o certyfikacji przysługuje „wyłącznie wykonawcy, który prowadzi działalność gospodarczą oraz ma siedzibę albo miejsce zamieszkania na terenie Unii Europejskiej lub państwie będącym stroną Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronom innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska
Interne Kennung0694/WINF/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48316000 Präsentationssoftwarepaket, 32342000 Lautsprecher, 32322000 Multimediaausrüstung, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 51611100 Hardwareinstallation
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemu audiowizualnego w Sali Konferencyjnej 2.S2.D2 (pomieszczenie o powierzchni ok. 360 m², 30×12 m, z możliwością podziału na trzy części ruchomymi ściankami) oraz w pomieszczeniu technicznym 2.S2.6 w budynku EC1 Wschód (budynek S2). Wykonawca w szczególności zobowiązany jest do: 1) sporządzenia i uzgodnienia z Zamawiającym ustaleń przedrealizacyjnych 2) dostawy, montażu i uruchomienia wszystkich elementów Systemu AV, 3) wykonania prac instalacyjnych towarzyszących (trasy kablowe, przepusty, uzupełnienia po pracach), 4) demontaż istniejącej szafy rack, uporządkowanie okablowania, montaż nowej szafy, instalacja osprzętu; 5) montażu ustrojów akustycznych, 6) integracji systemu AV z systemem oświetlenia, 7) konfiguracji, programowania i uruchomienia systemu sterowania, 8) dostawy licencji i uruchomienia systemu CMS do obsługi systemu wyświetlaczy typu digital signage, 9) sporządzenia dokumentacji powykonawczej, 10) przeprowadzenia instruktażu dla pracowników Zamawiającego, w zakresie szczegółowo opisanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej też „OPZ”). 11) integracji nowych systemów z istniejącą infrastrukturą zgodnie z OPZ, 12) świadczenia usług gwarancyjnych i serwisowych przedmiotu zamówienia, w zakresie szczegółowo opisanym w OPZ oraz PPU. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia pełnej interoperacyjności oraz kompatybilności dostarczanego Systemu AV z infrastrukturą posiadaną przez Zamawiającego, w tym z dzierżawą Microsoft 365 (licencje Teams Rooms po stronie Zamawiającego), z systemem oświetlenia DALI oraz z punktami dostępowymi WiFi przekazanymi przez Zamawiającego, w zakresie niezbędnym do prawidłowego działania wszystkich konfiguracji pracy sali. Zamawiający wymaga, aby sprzęt, urządzenia oraz inne wykorzystywane elementy wyposażenia lub akcesoria instalacyjne/montażowe były jednakowe i w jednolitej konfiguracji w danym rodzaju asortymentu tj. Wykonawca nie może oferować rozwiązań mieszanych w danym rodzaju asortymentu - produkty te muszą pochodzić od jednego producenta. W zakresie Oprogramowania dostarczanego w ramach przedmiotowego zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do zakupu i przekazania lub udzielenia Zamawiającemu licencji lub sublicencji na warunkach określonych przez producenta, nie gorszych niż wymagane w OPZ, przy czym licencje na system sterowania oraz system CMS do obsługi systemu wyświetlaczy typu digital signage udzielane są na czas nieokreślony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia (dalej też „OPZ”) – załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy (dalej też „PPU”) – załącznik nr 2 do SWZ. 2.Wszystkie wymagania, określone w dokumentach wskazanych powyżej, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Zamawiający wymaga, aby: 1) Sprzęt/Urządzenia były fabrycznie nowe, nieużywane, sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne, gotowe do pracy 2) Wszystkie elementy systemu AV oferowane w ramach niniejszej umowy muszą być objęte wsparciem producenta od dnia podpisania protokołu końcowego wykonania umowy na realizację przedmiotu zamówienia, co najmniej do dnia upływu terminu udzielonej gwarancji na całość przedmiotu zamówienia. Przez wsparcie producenta Zamawiający rozumie zapewniane przez producenta danego elementu systemu AV (lub podmiot przez niego autoryzowany) świadczenia, w ramach których Wykonawca, przez cały okres jego obowiązywania, będzie mógł pobierać oraz instalować wszelkie łatki (poprawki) bezpieczeństwa, jak również aktualizacje oprogramowania (w tym oprogramowania układowego/firmware) dla objętych nim elementów systemu AV. 3) Sprzęt/Urządzenia muszą posiadać kompletne okablowanie niezbędne do prawidłowej pracy; 4) Dostarczone oprogramowanie było oprogramowaniem w wersji aktualnej na dzień podpisania protokołu końcowego;
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48316000 Präsentationssoftwarepaket, 32342000 Lautsprecher, 32322000 Multimediaausrüstung, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 51611100 Hardwareinstallation, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 72212520 Entwicklung von Multimediasoftware
Menge1
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak