See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół koszykówki mężczyzn Wykonawcy w rozgrywkach rundy jesiennej sezonu 2026/2027
Beschreibung: Promocja Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół koszykówki mężczyzn Wykonawcy w rozgrywkach rundy jesiennej sezonu 2026/2027
Interne Kennung: GCS.DZPI.2711.14.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem umowy jest promocja Gminy Miasta Gdyni przez zespół koszykówki mężczyzn Wykonawcy (zwany dalej „Zespołem”) w rundzie jesiennej sezonu 2026/2027, tj. od dnia podpisania umowy do dnia 27 grudnia 2026 roku. 1) Gminy Miasta Gdyni, 2) Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności. 2.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają miedzy innymi na : 1) reprezentowaniu Miasta Gdyni w rundzie jesiennej sezonu 2026/2027 w ogólnopolskich rozgrywkach ekstraklasy koszykówki mężczyzn organizowanych przez Polską Ligę Koszykówki SA oraz we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół Wykonawcy, 2) przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Sponsora Tytularnego Zespołu i umieszczaniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu, 3) umieszczeniu nazwy „Gdynia” w oficjalnym logo Zespołu, które prezentowane będzie we wszystkich materiałach reklamowych, wydawnictwach oraz publikacjach klubowych, np.: na biletach i karnetach meczowych, kalendarzu Zespołu, pamiątkach klubowych i innych, 4) umieszczeniu logo „Gdynia sport”/”logo Gdyni” (zwanego dalej logo Miasta Gdyni) lub nazwy „Gdynia” we wszystkich materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przy użyciu metod poligraficznych przez Zespół przy organizacji rozgrywek np.: materiały prasowe, plakaty, kalendarze planszowe z wizerunkiem Zespołu, akredytacje i inne, 5) strony dopuszczają możliwość stosowania zamiennego lub równoległego z logo Miasta Gdyni okolicznościowego znaku promocyjnego logo 100 (zwanego dalej logo 100), 6) umieszczeniu znaku promocyjnego tj. Logo Gdyni [zgodnie z Księgą Znaku Promocyjnego „Gdynia moje miasto” wersja uproszczona 3, o którym mowa w ust. 6 umowy], na koszulkach klubowych z przodu o wymiarach minimalnych 19 cm x 4,5 cm (długość x szerokość) eksponowanych podczas wszystkich spotkań sportowych z udziałem Zespołu, 7) umieszczeniu znaku promocyjnego tj. Logo Gdyni [zgodnie z Księgą Znaku Promocyjnego „Gdynia moje miasto” wersja uproszczona 3, o którym mowa w ust. 6 umowy], na narzutkach rozgrzewkowych eksponowanych podczas wszystkich spotkań sportowych z udziałem Zespołu, 8) umieszczenie logo Miasta Gdyni lub nazwy „Gdynia” na pozostałej odzieży sportowej: t-shirt, dresy reprezentacyjne, itp., używanej przez zawodników Zespołu lub sztabu trenerskiego podczas wszystkich meczów Ekstraklasy, rozgrywek, treningów, wyjazdów oraz eventów i akcji promocyjnych, 9) umieszczeniu „logo 100” na nogawce spodenek eksponowanych podczas wszystkich meczów, w których będzie brał udział Zespół, 10) umieszczeniu logo Miasta Gdynia lub nazwy „Gdynia” na autokarze, którym podróżują zawodnicy i sztab trenerski, podczas meczów wyjazdowych Zespołu, 11) umieszczeniu nazwy „Gdynia” na gadżetach klubowych Zespołu, 12) umieszczeniu logo Miasta Gdynia na 2 banerach reklamowych o wielkości 1m x 2 m (szer. x wys.) na poręczy oddzielającej sektory na Hali, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 13) eksponowaniu 2 logo Miasta Gdyni w zewnętrznym obszarze ograniczającym za końcowymi liniami po obu stronach boiska Hali, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 14) umieszczeniu 2 flag z logo Miasta Gdyni o wymiarach 1 m x 1,5 m (szer. x wys.), eksponowanych pod kopułą Hali, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 15) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na 2 kasetonach, umieszczonych na Hali, za liniami końcowymi boiska po obu jego stronach, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 16) eksponowaniu spotu reklamowego Miasta Gdyni na bandach elektronicznych (3 min./mecz) ustawionych wokół boiska Hali, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 17) eksponowaniu filmu reklamowego Miasta Gdyni na ekranach umieszczonych na Hali, gdzie będą rozgrywane mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, w przypadku gdy nie będą zasłonięte rolety w Hali, 18) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na oficjalnej stronie internetowej Zespołu www.arkagdyniakosz.pl wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl oraz w okresie obowiązywania umowy, 19) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na materiałach filmowych umieszczanych na oficjalnym kanale youtube.com Wykonawcy, 20) oznaczaniu wpisów w mediach społecznościowych zapowiadających mecze hashtagiem #wGdyni oraz #Gdynia100, (...) 3. Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na : 1) umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne zwanych dalej „Wydarzeniami” organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 2) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, instagram) Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 3) umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 4) umożliwieniu Zamawiającemu wykorzystania materiałów fotograficznych i filmowych z meczów oraz zdarzeń przed i po spotkaniach łącznie z postaciami (zawodnicy Zespołu) dla celów promocyjno-reklamowych jednostki Zamawiającego, 5) umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania meczów z udziałem Zespołu na potrzeby własne, 6) oznaczaniu w minimum 5 wpisach w mediach społecznościowych profilu Gdyńskiego Centrum Sportu, 7) oznaczaniu minimum 5 wpisów w mediach społecznościowych hashtagiem ”#gdyniasport”.