See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sectorale praktijktesten als meting van aanwervingsdiscriminatie op de arbeidsmarkt
Beschreibung: De opdracht omvat de ontwikkeling, uitvoering en rapportering van sectorale praktijktesten in de vorm van correspondentietesten of mystery calls voor 30 sectoren, verdeeld over percelen.
Interne Kennung: WEWIS_Praktijktesten_29072026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311400 Wirtschaftsforschung, 79315000 Sozialforschung, 79311000 Umfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WEWIS_Praktijktesten_29072026 - Perceel 1: correspondentietesten
Beschreibung: Perceel 1: Correspondentietesten (25 sectoren) - Chemie (steekproefmeting) - Grafische sector (steekproefmeting) - Papier en Karton (censusmeting) - Textiel (steekproefmeting) - Kleding en Confectie (steekproefmeting) - Elektriciens (steekproefmeting) - Bouw (steekproefmeting) - Hout (steekproefmeting) - Autosector (steekproefmeting) - Betonindustrie (censusmeting) - Brandstoffenhandel (steekproefmeting) - Internationale Handel (steekproefmeting) - Private autobus en autocar (censumeting) - Taxi (censusmeting) - Horeca (steekproefmeting) - Voedingshandel (steekproefmeting) - Detailhandel (steekproefmeting) - Zelfstandige kleinhandel (steekproefmeting) - Textielverzorging (steekproefmeting) - Uitzendsector (steekproefmeting) - Dienstencheques (steekproefmeting) - Bankensector (steekproefmeting) - Vastgoedsector (steekproefmeting) - Social profit (steekproefmeting) - Audiovisuele sector (censusmeting)
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311000 Umfragen
Los: LOT-0002
Titel: WEWIS_Praktijktesten_29072026 - - Perceel 2: mystery calls voor sectoren waarvoor dat methodologisch meer aangewezen is
Beschreibung: Perceel 2: Mystery calls voor sectoren waarvoor dat methodologisch meer aangewezen is (5 sectoren) - PC 100 arbeiders (steekproefmeting) - Vermakelijkheidsbedrijven (censusmeting) - Kappers, Fitness en schoonheidszorgen (steekproefmeting) - Groene sectoren (steekproefmeting) - Binnenscheepvaart (censusmeting)
Interne Kennung: 2