561140-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości z terenu Miasta i Gminy Janów oraz z PSZOK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości z terenu Miasta i Gminy Janów oraz z PSZOK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych na terenie Miasta i Gminy Janów wraz z realizacją usług i obowiązków dodatkowych. 2. Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje: 1) odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości pozostających w gminnym systemie odbioru odpadów komunalnych Miasta i Gminy Janów (woj. śląskie, pow. częstochowski): a. cyklicznie w systemie „u źródła”, b. w systemie Mobilnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunal-nych (dalej „MPSZOK”), c. z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej ,,PSZOK”), 2) transport odpadów z lokalizacji wskazanych w pkt 1) powyżej do miejsca zbierania odpadów komunalnych lub miejsca przetwarzania odpadów, 3) zagospodarowanie uprzednio odebranych i przetransportowanych odpadów komunalnych (zgodnie ze szczegółowymi postanowieniami dokumentów zamówienia), 4) usługi związane z zapewnieniem lub dostarczeniem kontenerów, pojemników i worków przeznaczonych do deponowania odpadów komunalnych, 5) realizację usług i obowiązków powiązanych z wymienionymi powyżej w pkt. 1) – 4). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony i opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (dalej „PPU”).
Interne KennungGO-I.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości z terenu Miasta i Gminy Janów oraz z PSZOK”
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji. Szczegółowe zasady, sposób oraz zakres, w jakim Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określa § 13 PPU