See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROJECTEN_Turnhout Parkwijk - Parkschakel fase 1, aanstelling ontwerper voor het ontwerpen en opvolgen van de realisatie van een 80-tal nieuwbouw WE - vervangingsbouw - (VMSWnr 1290/2016/0563/09)_ID2991
Beschreibung: Woonboog wenst voor haar project in de Parkwijk Parkschakel fase 1 (Elanders- en Xaverianenplantsoen) te Turnhout een ontwerper aan te stellen die verantwoordelijk is voor het ontwerp en de opvolging van de realisatie van een 80-tal nieuwbouw WE - vervangingsbouw. OPGELET: wegens de vakantieperiode zullen vragen over het bestek pas beantwoord worden vanaf maandag 11 augustus. De vragen mogen per mail gestuurd worden naar: mieke.machielsen@woonboog.be, het online forum zal niet worden opengesteld.
Interne Kennung: PPP0IE-2991/5229/2025-0046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-0046_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden