2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení informačního systému SSHMP
Beschreibung: Předmětem zakázky je pořízení komplexního informačního systému formou SAAS – ekonomika a účetnictví, personalistika, agenda platů, včetně implementace, importu dat, podpory a zaškolení (část A.) a dále pořízení systému elektronické spisové služby formou SAAS včetně implementace, podpory a zaškolení (část B.).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 48810000 Informationssysteme, 48444000 Buchhaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Informační systém
Beschreibung: Předmětem zakázky je pořízení komplexního informačního systému formou SAAS – ekonomika a účetnictví, personalistika, agenda platů, včetně implementace, importu dat, podpory a zaškolení (část A.).
Interne Kennung: Informační systém
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 48810000 Informationssysteme, 48444000 Buchhaltungssystem
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Část A. zakázky – rozšíření počtu uživatelů – nákup licencí. Předpokládaná hodnoty změny 2 160 000,- Kč bez DPH.
Los: LOT-0002
Titel: Elektronická spisová služba
Beschreibung: Předmětem zakázky je pořízení systému elektronické spisové služby formou SAAS včetně implementace, podpory a zaškolení (část B.)
Interne Kennung: Elektronická spisová služba
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219300 Verwaltungssoftwarepaket
Beschreibung der Optionen: Část B. zakázky – rozšíření počtu uživatelů – nákup licencí. Předpokládaná hodnoty změny 810 000,- Kč bez DPH