561185-2026 - Ergebnis
Rumänien – Orthopädische Prothesen – PROTEZE ORTOPEDICE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROTEZE ORTOPEDICE
Beschreibung: Încheierea unor acorduri cadru pentru o perioada de 48 luni, pentru 8 loturi conform caiet de sarcini Valoare minimă estimată achiziție 48 LUNI, fara TVA - 1,246,750.00 lei Valoare maximă estimată achiziție 48 LUNI, fara TVA - 26,845,500.00 lei Conform art. 161 din Legea 98/2016 termenul pentru raspuns la clarificari este in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile.
Interne Kennung: 4943871.2026.02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PROTEZE TOTALE DE SOLD CU INSTRUMENTAR COMUN
Beschreibung: CONFORM CAIET DE SARCINI
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PROTEZA TOTALA DE GENUNCHI CU PIVOT MEDIAL SUPRASTABILIZATA
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PROTEZA TOTALA DE GENUNCHI PIVOTANTA SUPRASTABILIZATA
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: AUGUMENTE FEMURALE PENTRU REVIZIA GENUNCHIULUI CU PIVOT MEDIAL
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: AUGUMENTE TIBIALE PENTRU REVIZIA GENUNCHIULUI CU PIVOT MEDIAL
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: SPACER DE UMAR
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: TIJE CENTROMEDULARE PENTRU TIBIE SI FEMUR ACOPERITE CU CIMENT CU ANTIBIOTIC
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: SPACERE
Interne Kennung: 8