2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring osadów dennych zbiorników zaporowych i wybranych rzek w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia „Monitoring osadów dennych zbiorników zaporowych i wybranych rzek w 2026 roku” jest badanie i ocena stanu chemicznego osadów dennych w 45 zbiornikach zaporowych i 55 wybranych rzekach, w celu zaktualizowania wiedzy niezbędnej do gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy, w szczególności do ochrony wód przed zanieczyszczeniami będącymi skutkiem działalności człowieka
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.67.2026.ESJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0001