2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów z rur preizolowanych pojedynczych 2xDn100 (2xDz114,3/225 mm), 2xDn80 (2xDn88,9/180 mm), 2xDn65 (2xDz76,1/160 mm) przy ul. Chopina w Szczecinie”
Beschreibung: 2.1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn zm. - „PZP”). 2.2. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 2.3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP. Stosowanie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.4. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 2.5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 2.6. Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP. 2.7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 PZP. 2.8. Zamawiający nie żąda przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych, z zastrzeżeniem art. 101 ust. 5 PZP. Ewentualne przedmiotowe środki dowodowe składane w związku z art. 101 ust. 5 PZP Wykonawca składa wraz z ofertą. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w niniejszym punkcie lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia, z zastrzeżeniem art. 107 ust. 3 PZP.
Interne Kennung: 01/UNIA 4/SEC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wyczerpujące i szczegółowe informacje zostały przedstawione w SWZ i załącznikach do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45236000 Oberbauarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów pomiędzy budynkami przy ul. Chopina 55 i 51 w Szczecinie. W ramach inwestycji przewiduje się demontaż istniejących kanałów żelbetowych i budowę osiedlowej sieci ciepłowniczej z rur preizolowanych w izolacji serii 2. Przewiduje się renowację istniejącej komory ciepłowniczej. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów z rur preizolowanych pojedynczych 2xDn100 (2xDz114,3/225 mm), 2xDn80 (2xDn88,9/180 mm), 2xDn65 (2xDz76,1/160 mm) przy ul. Chopina w Szczecinie. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się: (1) Dokumentacja Projektowa (projekt techniczny); (2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się i przyjąć do stosowania obowiązujące u Zamawiającego zasady wyrażone w następujących dokumentach: - Kodeks Dostawcy E.ON - Wytyczne Środowiskowe dla Dostawców towarów i usług - Ogólne Warunków Wykonania i Odbioru Robót na rzecz SEC Sp. z o.o. - Klauza informacyjna - oraz oświadczenie BHP, które wpływa na wysokość kar za poszczególne wykroczenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45236000 Oberbauarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten