2. Verfahren
Verfahren
Titel: 85.2026 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 (jedenaście) odrębnych części, z których każda podlega osobnej ocenie i obejmuje następujące pozycje: Część 1 1. Probówki do FASTPREP® (puste), numer katalogowy 115076200 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/414/26) 2. Zakrętki przeźroczyste, do probówek Lysing Matrix numer katalogowy 115068002 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/414/26) Część 2 Probówki PCR, numer katalogowy - E4942 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/415/26) Część 3 Statywy na krioprobówki po jednej sztuce w opakowaniu: czerwony, niebieski, liliowy, numer katalogowy- A-733059 lub równoważne – 2 opakowania (Z-2513/416/26) Część 4 Końcówki do pipety RAININ, numer katalogowy 30389254 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/391/26) Część 5 1. Kolba miarowa oranżowa, numer katalogowy 01-130.202.62 lub równoważne – 10 sztuk (Z-2513/373/26) 2. Statyw do probówek EPPENDORF, numer katalogowy 02-KJ-810-1,5 lub równoważne – 1 sztuka (Z-2513/373/26) Część 6 Kuwety poliwęglanowe do pomiaru potencjału Zeta, numer katalogowy DTS1070 lub równoważne – 4 opakowania (Z-2513/366/26) Część 7 Zestaw Fiolki 912B + nakrętki 901ZS, numer katalogowy BS912B901ZS lub równoważne – 5 opakowań (Z-2513/372/26) Część 8 Komorowa płytka (chambered coverslip) do hodowli komórkowej i mikroskopii konfokalnej z dnem szklanym, numer katalogowy 80807 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/464/26) Część 9 Płytki testowe 96-dołkowe do hodowli adherentnych i zawiesinowych, numer katalogowy 92097 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/463/26) Część 10 1. Płytki do chromatografii cienkowarstwowej (TLC), numer katalogowy 805021 (M-2022) lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/467/26) 2. Naczynie do rozwijania chromatogramów TLC, numer katalogowy B-0991 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/467/26) 3. Kapilary szklane z cechą pierścieniową, numer katalogowy 1-7300 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/467/26) Część 11 Płytki reakcyjne optyczne 96-dołkowe do PCR i Real-Time PCR, numer katalogowy N8010560 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/468/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 11 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 1 - 11). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 1 - 11), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 1 - 11), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 1 - 11), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 1 - 11). 6. Termin realizacji przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia – maks. 21 dni roboczych od daty podpisania umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony z powodu składania ofert odbywającego się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Prawa zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Probówki do FASTPREP® (puste), numer katalogowy 115076200 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/414/26) 2. Zakrętki przeźroczyste, do probówek Lysing Matrix numer katalogowy 115068002 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/414/26)
Beschreibung: 1. Probówki do FASTPREP® (puste), numer katalogowy 115076200 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/414/26) 2. Zakrętki przeźroczyste, do probówek Lysing Matrix numer katalogowy 115068002 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/414/26) Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Probówki PCR, numer katalogowy - E4942 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/415/26)
Beschreibung: Probówki PCR, numer katalogowy - E4942 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/415/26)537,00 Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Statywy na krioprobówki po jednej sztuce w opakowaniu: czerwony, niebieski, liliowy, numer katalogowy- A-733059 lub równoważne – 2 opakowania (Z-2513/416/26)
Beschreibung: Statywy na krioprobówki po jednej sztuce w opakowaniu: czerwony, niebieski, liliowy, numer katalogowy- A-733059 lub równoważne – 2 opakowania (Z-2513/416/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Końcówki do pipety RAININ, numer katalogowy 30389254 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/391/26)
Beschreibung: Końcówki do pipety RAININ, numer katalogowy 30389254 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/391/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 4 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0005
Titel: 1. Kolba miarowa oranżowa, numer katalogowy 01-130.202.62 lub równoważne – 10 sztuk (Z-2513/373/26) 2. Statyw do probówek EPPENDORF, numer katalogowy 02-KJ-810-1,5 lub równoważne – 1 sztuka (Z-2513/373/26)
Beschreibung: 1. Kolba miarowa oranżowa, numer katalogowy 01-130.202.62 lub równoważne – 10 sztuk (Z-2513/373/26) 2. Statyw do probówek EPPENDORF, numer katalogowy 02-KJ-810-1,5 lub równoważne – 1 sztuka (Z-2513/373/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 5 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0006
Titel: Kuwety poliwęglanowe do pomiaru potencjału Zeta, numer katalogowy DTS1070 lub równoważne – 4 opakowania (Z-2513/366/26)
Beschreibung: Kuwety poliwęglanowe do pomiaru potencjału Zeta, numer katalogowy DTS1070 lub równoważne – 4 opakowania (Z-2513/366/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 6 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0007
Titel: Zestaw Fiolki 912B + nakrętki 901ZS, numer katalogowy BS912B901ZS lub równoważne – 5 opakowań (Z-2513/372/26)
Beschreibung: Zestaw Fiolki 912B + nakrętki 901ZS, numer katalogowy BS912B901ZS lub równoważne – 5 opakowań (Z-2513/372/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 7 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0008
Titel: Komorowa płytka (chambered coverslip) do hodowli komórkowej i mikroskopii konfokalnej z dnem szklanym, numer katalogowy 80807 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/464/26)
Beschreibung: Komorowa płytka (chambered coverslip) do hodowli komórkowej i mikroskopii konfokalnej z dnem szklanym, numer katalogowy 80807 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/464/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 8 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0009
Titel: Płytki testowe 96-dołkowe do hodowli adherentnych i zawiesinowych, numer katalogowy 92097 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/463/26)
Beschreibung: Płytki testowe 96-dołkowe do hodowli adherentnych i zawiesinowych, numer katalogowy 92097 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/463/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 9 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0010
Titel: 1. Płytki do chromatografii cienkowarstwowej (TLC), numer katalogowy 805021 (M-2022) lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/467/26) 2. Naczynie do rozwijania chromatogramów TLC, numer katalogowy B-0991 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/467/26) 3. Kapilary szklane z cechą pierścieniową, numer katalogowy 1-7300 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/467/26)
Beschreibung: 1. Płytki do chromatografii cienkowarstwowej (TLC), numer katalogowy 805021 (M-2022) lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/467/26) 2. Naczynie do rozwijania chromatogramów TLC, numer katalogowy B-0991 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/467/26) 3. Kapilary szklane z cechą pierścieniową, numer katalogowy 1-7300 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/467/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 10 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0011
Titel: Płytki reakcyjne optyczne 96-dołkowe do PCR i Real-Time PCR, numer katalogowy N8010560 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/468/26)
Beschreibung: Płytki reakcyjne optyczne 96-dołkowe do PCR i Real-Time PCR, numer katalogowy N8010560 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/468/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 11 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).