561278-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Reinigungs- und Poliermittel – (PTS-499) higiéniai termékek beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (PTS-499) higiéniai termékek beszerzése
Beschreibung: szállítási keretszerződés, amelynek tárgya higiéniai termékek beszerzése az egyes közös AK-k részére A beszerzés tárgya a következő terméktípusokból áll: tisztítószerek és eszközök tisztálkodó szerek és eszközök háztartási cikkek higiéniai papírtermékek tervezett mennyiségek: 1. rész: Platán: 100 csomag, 93 670 darab, 50 kanna, 1 080 000 lap, 80 pár, 20 doboz, 7 540 liter, 3 361 kg 2. rész: Harmónia: 152 022 darab, 450 pár, 1 280 doboz, 15 178 liter, 9 375 kg 3. rész: Bárka: 160 csomag, 119 317 darab, 17 559 liter, 1 080 000 lap, 530 pár, 105 doboz, 423 kg 4. rész: Őszi Napfény: 720 csomag, 132 655 darab, 450 pár, 8 695 kg, 15 010 liter Az egyes közös AK-k mennyiségi megkötés nélküli keretszerződést kötnek a nyertes AT-vel. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: 1. rész: Platán: bruttó 20 022 337 Ft 2. rész: Harmónia: bruttó 37 097 077 Ft 3. rész: Bárka: bruttó 30 471 627 Ft 4. rész: Őszi Napfény: bruttó 38 175 168 Ft AK a keretösszeg 80%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A szállítandó termékekkel kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001331862026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Kbt. szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: (1) Platán
Beschreibung: szállítási keretszerződés, amelynek tárgya higiéniai termékek beszerzése a Platán Integrált Szociális Intézmény Bács- Kiskun Vármegye AK részére A beszerzés tárgya a következő terméktípusokból áll: tisztítószerek és eszközök tisztálkodó szerek és eszközök háztartási cikkek higiéniai papírtermékek tervezett mennyiségek: 100 csomag, 93 670 darab, 50 kanna, 1 080 000 lap, 80 pár, 20 doboz, 7 540 liter, 3 361 kg AK mennyiségi megkötés nélküli keretszerződést köt a nyertes AT-vel. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: bruttó 20 022 337 Ft AK a keretösszeg 80%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A szállítandó termékekkel kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001331862026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: (2) Harmónia
Beschreibung: szállítási keretszerződés, amelynek tárgya higiéniai termékek beszerzése a Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács- Kiskun Vármegye AK részére A beszerzés tárgya a következő terméktípusokból áll: tisztítószerek és eszközök tisztálkodó szerek és eszközök háztartási cikkek tervezett mennyiségek: 152 022 darab, 450 pár, 1 280 doboz, 15 178 liter, 9 375 kg AK mennyiségi megkötés nélküli keretszerződést köt a nyertes AT-vel. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: bruttó 38 407 463 Ft AK a keretösszeg 80%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A szállítandó termékekkel kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001331862026/2
Los: LOT-0003
Titel: (3) Bárka
Beschreibung: szállítási keretszerződés, amelynek tárgya higiéniai termékek beszerzése a Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye AK részére A beszerzés tárgya a következő terméktípusokból áll: tisztítószerek és eszközök tisztálkodó szerek és eszközök háztartási cikkek tervezett mennyiségek: 160 csomag, 119 317 darab, 17 559 liter, 1 080 000 lap, 530 pár, 105 doboz, 423 kg AK mennyiségi megkötés nélküli keretszerződést köt a nyertes AT-vel. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: bruttó 30 471 627 Ft AK a keretösszeg 80%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A szállítandó termékekkel kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001331862026/3
Los: LOT-0004
Titel: (4) Őszi Napfény
Beschreibung: szállítási keretszerződés, amelynek tárgya higiéniai termékek beszerzése az Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye AK részére A beszerzés tárgya a következő terméktípusokból áll: tisztítószerek és eszközök tisztálkodó szerek és eszközök háztartási cikkek higiéniai papírtermékek tervezett mennyiségek: 720 csomag, 132 655 darab, 450 pár, 8 695 kg, 15 010 liter AK mennyiségi megkötés nélküli keretszerződést köt a nyertes AT-vel. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: bruttó 41 771 618 Ft AK a keretösszeg 80%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A szállítandó termékekkel kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001331862026/4