2. Verfahren
Verfahren
Titel: New Steam Electrode Boiler
Beschreibung: ZADAVATEL je společnost TAMERO INVEST s.r.o. se sídlem v areálu Chemických výrob Kralupy, která provozuje tři vysokotlaké parní kotle (K1, K3 a K4), každý o výkonu 120MW a tři parní turbíny o výkonu 0,72MWe, 33MWe a 27MWe. Předmětem plnění této předběžné tržní konzultace je provedení průzkumu trhu v rámci dodávek elektrodového parního kotle.
Interne Kennung: P/002/25/24
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka elektrodového parního kotle
Beschreibung: Předmětem plnění této předběžné tržní konzultace je provedení průzkumu trhu v rámci dodávek elektrodového parního kotle.