2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gymnázium Ružomberok - stavebné úpravy, zvýšenie EHB
Beschreibung: Predmetom zákazky je zvýšenie EHB objektu gymnázia Š. Moyzesa v Ružomberku. Plánuje sa realizovať zateplenie obvodových stien, strechy telocvične. Realizáciou tejto zákazky sa zníži spotreba tepla na vykurovanie a odstrániť závady na tých konštrukčných prvkoch objektu, ktoré sa prejavujú v dôsledku nedostatočných tepelno-technických vlastností konštrukčných prvkov objektu. Súčasťou zateplenia je doplnenie vonkajších okenných žalúzií a realizácia novej farebnej povrchovej úpravy stien, čo zásadne zlepší architektonický vzhľad objektu. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti ,,B1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY“, v projektovej dokumentácii, vo výkaze výmer, v stavebných povoleniach a v návrhu zmluvných podmienok, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov.
Interne Kennung: 46_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001