2. Verfahren
Verfahren
Titel: WNW - Warmtenetten - ROK 2026 - Engineering
Beschreibung: De Aanbesteding richt zich op het realiseren van een drietal Raamovereenkomsten voor engineeringdiensten (incl. bijbehorende (voor)onderzoeken en voorbereidingen en ondersteuning voor vergunningen en ZRO’s) ten behoeve van de aanleg van warmtenetten binnen het WNW-gebied. Gedurende de maximale looptijd van de Raamovereenkomsten, met een gezamenlijke maximale plafondwaarde van 15 miljoen euro, worden drie Opdrachtnemers geselecteerd om flexibiliteit en continuïteit te waarborgen bij het ontwerp van de verschillende Tracés binnen het WNW-gebied. Door deze aanpak wordt gestreefd naar een efficiënte, transparante en kwalitatief hoogwaardige uitvoering van engineeringopdrachten voor de verdere ontwikkeling van duurzame warmtenetten in de regio. De opdrachtgever is Warmte Netwerk Westland C.V., alleen de aanbesteding wordt uitgevoerd via de inkoopafdeling van N.V. HVC. N.V. HVC is samen Capturam onderdeel van het samenwerkingsverband Warmte Netwerk Westland.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71321200 Heizungsplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44162000 Rohrleitungssysteme, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71314310 Dienstleistungen für thermische Bauphysik, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322200 Planung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000