2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa wędlin, mięsa, drobiu dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z podziałem na 3 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wędlin, mięsa i drobiu dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z podziałem na 3 części: część 1 – dostawa wędlin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.1 do SWZ, część 2 – dostawa mięsa, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.2 do SWZ, część 3 – dostawa drobiu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.3 do SWZ
Interne Kennung: SzNSPZOZ.A-ZP-261.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren, 15131130 Würste, 15131134 Blutwürste, 15131210 Räucherschinken, 15131410 Schinken, 15131310 Pastete, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15112100 Frisches Geflügel, 15112130 Hühner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 – dostawa wędlin
Beschreibung: część 1 – dostawa wędlin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren, 15131130 Würste, 15131134 Blutwürste, 15131210 Räucherschinken, 15131310 Pastete
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z uprawnień określonych w art. 441 ustawy Pzp tj. prawa opcji, polegającego na zwiększeniu zapotrzebowania na przedmiot zamówienia na następujących zasadach: a) podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby Zamawiającego oraz zagwarantowane środki finansowe; b) opcja stanowi maksymalnie 20% wartości zamówienia podstawowego, c) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji nie później niż na 7 dni przed terminem (dniem) skorzystania z opcji, odrębnym pismem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający chce z Prawa opcji skorzystać, d) zamówienie w ramach Prawa opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, e) ceny jednostkowe zamawianego przedmiotu zamówienia będą zgodne z cenami podanymi odpowiednio: część 1 - w załączniku nr 1.1, część 2 – w załączniku 1.2, część 3 – w załączniku nr 1.3 f) zamówienie dostarczone w ramach Prawa opcji musi spełniać wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia. Do zamówionych w ramach Prawa opcji produktów zastosowanie mają postanowienia umowy w szczególności określające warunki i sposób zapłaty wynagrodzenia, warunki dostarczenia i odbioru oraz kar umownych, g) Zamawiający zastrzega sobie prawo korzystania z prawa opcji wielokrotnie nie przekraczając wartości, o której mowa w pkt b) powyżej. h) Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji, i) Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia – szczególnie finansowe - z tytułu nieskorzystania z Prawa opcji lub niewykorzystania jego pełnej wartości.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 – dostawa mięsa
Beschreibung: część 2 – dostawa mięsa, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.2 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0003
Titel: część 3 – dostawa drobiu
Beschreibung: część 3 – dostawa drobiu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.3 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel, 15112130 Hühner