2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW CZ. III – GAZY MEDYCZNE, IMPORT DORAŹNY, ANTYBIOTYKI, LEKI P-BÓLOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego produktów leczniczych pn.: „DOSTAWA LEKÓW CZ. III – GAZY MEDYCZNE, IMPORT DORAŹNY, ANTYBIOTYKI, LEKI P-BÓLOWE”, szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części dalej zwane: „Pakietami” szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. 3.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (pakiet) stanowi: 1)Temat: Pakiet nr 1 – gaz medyczny -desfluran. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33661100-2. Pełna nazwa: Środki znieczulające. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 2) Temat: Pakiet nr 2 – gaz medyczny – sevofluran. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33661100-2. Pełna nazwa: Środki znieczulające. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 3) Temat: Pakiet nr 3 – leki sprowadzane w ramach importu doraźnego. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 3369000-3. Pełna nazwa: Różne produkty lecznicze. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 4)Temat: Pakiet nr 4 – antybiotyki o cenach urzędowych. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33651100-9. Pełna nazwa: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 5.)Temat: Pakiet nr 5 – antybiotyki o cenach umownych. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33651100-9. Pełna nazwa: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 6.)Temat: Pakiet nr 6 – antybiotyk do profilaktyki. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33651100-9. Pełna nazwa: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 7.)Temat: Pakiet nr 7 – leki przeciwbólowe. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33661200-3. Pełna nazwa: Środki przeciwbólowe. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: DZP.270-32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661100 Anästhetika, 33690000 Varia, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – gaz medyczny -desfluran.
Beschreibung: Pakiet nr 1 – gaz medyczny -desfluran.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – gaz medyczny – sevofluran
Beschreibung: Pakiet nr 2 – gaz medyczny – sevofluran
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – leki sprowadzane w ramach importu doraźnego
Beschreibung: Pakiet nr 3 – leki sprowadzane w ramach importu doraźnego
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – antybiotyki o cenach urzędowych
Beschreibung: Pakiet nr 4 – antybiotyki o cenach urzędowych
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – antybiotyki o cenach umownych
Beschreibung: Pakiet nr 5 – antybiotyki o cenach umownych
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – antybiotyk do profilaktyki
Beschreibung: Pakiet nr 6 – antybiotyk do profilaktyki
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – leki przeciwbólowe
Beschreibung: Pakiet nr 7 – leki przeciwbólowe
Interne Kennung: Pakiet nr 7