2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dinamični nabavni sistem za nabavo merilne opreme in učnih eksperimentov
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup merilne opreme in učnih eksperimentov, ki so potrebni za raziskovalno in pedagoško delo na UL FMF. V okvir merilne opreme sodijo osciloskopi (samostojni digitalni in digitalni USB osciloskopi z dodatki in programsko opremo), različni napajalniki in generatorji, osnovni elektronski merilni inštrumenti (od običajnih ročnih multimetrov do bolj specializiranih inštrumentov) ter pomožna elektronska oprema za delo v laboratorijih (npr. IR termometri, IR kamere, testerji za identifikacijo polprevodniških komponent). Pod učne eksperimente in demonstracijske poskuse sodijo različni fizikalni poskusi, ki jih potrebujemo za izvedbo pedagoškega dela. Javno naročilo je razdeljeno na 5 kategorij in sicer: Kategorija 1. OSCILOSKOPI Kategorija 2. NAPAJALNIKI in GENERATORJI Kategorija 3. OSNOVNI ELEKTRONSKI MERILNI INSTRUMENTI Kategorija 4.POMOŽNA ELEKTRONSKA OPREMA ZA DELO V LABORATORIJIH IN PRAKTIKUMIH Kategorija 5. UČNI EKSPERIMENTI in DEMONSTRACIJSKI POSKUSI
Interne Kennung: JN-72250
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38342000 Oszilloskope, 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren, 38340000 Mengenmessinstrumente, 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Učni eksperimenti in demonstracijski poskusi
Beschreibung: Naročilo 1- učni eksperimenti - za sklop 2 (Pohlovo torzijski nihalo)
Interne Kennung: 525654
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)