See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Interpretacja i opis zdalny badań mammograficznych (MMG) w systemie teleradiologii na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie
Interne Kennung: DKP/KO/18/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001