See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sterowników programowalnych SPRECON produkcji firmy Sprecher wraz z osprzętem i oprogramowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. Dostawa sterowników programowalnych SPRECON produkcji firmy Sprecher wraz z osprzętem i oprogramowaniem”. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 1.3. Dopuszcza się rozwiązania równoważne, które umożliwią uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. 2. Zamawiane sterowniki stanowią sprzętową podstawę do budowy układów ARST i ARST/ARNE zgodnie z obecnie realizowanymi projektami: OGM-129/26, OGM-216/26, OGM-132/26, OGM-235/25, OGM-631/25, OGM-563/25, OGM-181/26, OGM-474/25, OGM-612/25 w ramach realizowanych przez Instytut Energetyki O/Gdańsk prac. Zastosowane rozwiązania sprzętowe są zgodne z ofertami i umowami zawartymi przez Instytut Energetyki ze zleceniodawcami na realizację w/w prac. Sterowniki muszą spełniać wymagania dla sterowników układów ARST i ARST/ARNE określone w dokumencie PSE S.A. „Urządzenia elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej i układy z nią współpracujące, stosowane na stacjach elektroenergetycznych WN i NN” nr kodowy PSE- ST.EAZ.NN.WN/2021.
Interne Kennung: OGM-02/ZP/D/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0001