See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu endowaskularnego dla potrzeb Sali Hybrydowej Oddziału Chirurgii Naczyń
Beschreibung: Dostawa sprzętu endowaskularnego dla potrzeb Sali Hybrydowej Oddziału Chirurgii Naczyń - 29 zadań asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Prowadniki do PTA 0,018” - 50 szt.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Prowadniki do PTA 0,014” - 100 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Prowadnik hydrofilny typu Roadrunner - 50 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Prowadniki specjalistyczne o najwyższej sztywności – 100 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Cewnik do trombektomii wewnątrznaczyniowej - 10 szt.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Cewnik do trombolizy – 10 szt.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Cewnik balonowy tnący – 5 szt.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Cewniki balonowe do pre- i postdylatacji w tętnicach szyjnych - 150 szt.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Stent prosty lub taperowany dedykowany do tętnic szyjnych – 100 szt.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Stent szyjny zapobiegający mikroembolizacji naczyń mózgowych – 100 szt.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Stent do naczyń nerkowych z systemem wprowadzającym monorail – 10 szt.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Wysokiej jakości stenty i stenty lekowe do naczyń obwodowych kompatybilne z prowadnikiem 0.035 A. Stent samorozprężalny 0,035" - 40 szt. B. Stent samorozprężalny 0,035” długi - 40 szt. C. Stent na balonie 0,035” - 100 szt. D. Stent samorozprężalny obwodowy uwalniający Paklitaxel - 20 szt.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Stent do naczyń obwodowych uwalniający lek (sirolimus) – 20 szt.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Stent samorozprężalny do naczyń obwodowych kompatybilny z prowadnikiem 0.018 i 0.035 – 30 szt.
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Stent samorozprężalny do naczyń obwodowych z systemem wprowadzającym kompatybilny z prowadnikiem 0.035 – 150 szt.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Cewnik balonowy uniwersalny – 150 szt.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Cewnik balonowy uniwersalny – 400 szt.
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Cewnik balonowy wysokociśnieniowy, kompatybilny z prowadnikiem 0.035 – 10 szt.
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Cewnik balonowy do naczyń obwodowych uwalniający lek (sirolimus) – 30 szt.
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Cewniki zbrojone wspierające i wspomagające do udrożnień CTO A. Cewnik zbrojony wspomagający do udrożnień - 40 szt. B. Cewnik wspierający z system do powrotu do światła naczynia, cewnik do udrożnień - 10 szt.
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Połączenia pomostowe tętnicy szyjnej (shunt) – 10 szt.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Stentgraft obwodowy, kryty, samorozprężalny – 20 szt.
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Stent o dużej elastyczności, podatności na zginanie do zastosowania w naczyniach krętych – 40 szt.
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Cewnik Fogarty’ego dwukanałowy – 150 szt.
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: Stenty dedykowane do naczyń żylnych – 25 szt.
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Beschreibung: Korek do embolizacji naczyń – 10 szt.
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Protekcja dystalna do zabiegów endowaskularnych - 150 szt.
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Zestaw wprowadzający – 1 000 szt.
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Koszulka naczyniowa sterowalna – 10 szt.