561433-2026 - Ergebnis
Slowenien – Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten – Rušenje objektov na poplavnih območjih in zemeljska dela (dinamični nabavni sistem)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rušenje objektov na poplavnih območjih in zemeljska dela (dinamični nabavni sistem)
Beschreibung: Za rušenje objektov na poplavnih območjih in zemeljska dela se v skladu z 41. členom Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/15, 14/18, 121/21, 10/22, 74/22 – odl. US, 100/22 – ZNUZSZS, 28/23 in 88/23 – ZOPNN-F; v nadaljevanju: ZJN-3) izvede omejeni postopek z vzpostavitvijo dinamičnega nabavnega sistema na podlagi 49. člena ZJN-3. Skladno s 4. točko prvega odstavka 157.c člena Zakona o interventnih ukrepih za odpravo posledic poplav in zemeljskih plazov iz avgusta 2023 (Uradni list RS, št. 95/23, 117/23, 131/23 – ZORZFS in 62/24; v nadaljevanju: ZIUOPZP) bo posamezna naročila v okviru dinamičnega nabavnega sistema oddala družba D.S.U., d.o.o. v imenu in za račun Republike Slovenije.
Interne Kennung: 404/24-0002
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111100 Abbrucharbeiten, 45112300 Aufschüttung und Landgewinnungsarbeiten, 45112400 Aushubarbeiten, 45112420 Fundamentaushub, 45112500 Erdbewegungsarbeiten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odstranitev objektov v občini Ljubno - Paket 1, št naročila 404/26-0003
Beschreibung: Predmet posameznega naročila je:  - izdelava vse potrebne projektne dokumentacije;  - delna odstranitev objekta skladno s projektno dokumentacijo – izvedba vseh pripravljalnih, gradbenih in drugih del za rušitev objekta in grobo ureditev okolice;  - ločitev in odvoz vsega materiala in odpadov na za to določena mesta, deponije, vključno s pridobitvijo ustreznih potrdil o uničenju oz. predaji;  - izvedba vseh predpisanih upravnih postopkov, prijav in podobnih aktivnosti (npr. pred upravnimi organi in upravljavci komunalne infrastrukture), potrebnih za dokončanje del. Objekti za odstranitev se nahajajo na naslovu: a) Savina 41, 3333 Ljubno ob Savinji (GURS ID 924 43), na parceli št. 283/4, k.o. 924- Savina; b) Savina 43, 3333 Ljubno ob Savinji (GURS ID 924 46 in ID 924 44), na parcelah št. *37/3, *141, 272 in 273, vse k.o. 924-Savina; c) Savina 44, 3333 Ljubno ob Savinji (GURS ID 924 47), na parcelah št. 280/1 in *37/4, obe k.o. 924-Savina; d) Savina BŠ (pri Savina 44), 3333 Ljubno ob Savinji (GURS ID 924 45, ID 924 92 in ID 924 518), na parcelah št. 280/2 in *37/1, obe k.o. 924-Savina, e) Savina BŠ (pri Savina 45A), 3333 Ljubno ob Savinji (GURS ID 924 531 in ID 924 500), na parceli št. 257/2, k.o. 924-Savina. f) Savina 47, 3333 Ljubno ob Savinji (GURS ID 924 186, ID 924 187, ID 924 189 in ID 924 188), na parcelah št. *39, *145, 244 in 245, vse k.o. 924-Savina.
Interne Kennung: 526310
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten, 45112420 Fundamentaushub, 45112500 Erdbewegungsarbeiten, 45112400 Aushubarbeiten, 45112300 Aufschüttung und Landgewinnungsarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Los: LOT-0002
Titel: Odstranitev objektov v občini Šmartno ob Paki – Paket 5, št naročila 404/26-0005
Beschreibung: Predmet posameznega naročila je:  - izdelava vse potrebne projektne dokumentacije;  - delna odstranitev objekta skladno s projektno dokumentacijo – izvedba vseh pripravljalnih, gradbenih in drugih del za rušitev objekta in grobo ureditev okolice;  - ločitev in odvoz vsega materiala in odpadov na za to določena mesta, deponije, vključno s pridobitvijo ustreznih potrdil o uničenju oz. predaji;  - izvedba vseh predpisanih upravnih postopkov, prijav in podobnih aktivnosti (npr. pred upravnimi organi in upravljavci komunalne infrastrukture), potrebnih za dokončanje del. Objekti za odstranitev se nahajajo na naslovu: a) Letuš 126, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 498), na parceli št. 470/115 in 470/345, obe k.o. 984-Letuš; b) Letuš 148, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 1055), na parceli št. 470/234, 470/251, 470/454, vse k.o. 984-Letuš; c) Letuš 168, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984-624), na parceli št. 470/209, k.o. 984-Letuš; d) Letuš 172, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984-621), na parceli št. 470/428, k.o. 984-Letuš; e) Rečica ob Paki 49m, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 973 688), na parcelah št. 646/47, 960/108, 960/109 in 960/112, vse k.o. 973-Rečica ob Paki in na parcelah št. 470/155, 470/288, 470/289 in 470/290, vse k.o. 984- Letuš; f) Letuš 118b, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 648 in ID 984 1021), na parcelah št. 470/437, 470/300, 470/304, vse k.o. 984-Letuš; g) Letuš 155, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 614 in ID 984 988), na parceli št. 470/182, k.o. 984-Letuš; h) Male Braslovče 110, 3314 Braslovče (GURS ID 983 315), na parcelah št. 654/44, 654/45 in 654/72, vse k.o. 983-Male Braslovče; i) Letuš 103a, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 647 in ID 984 1026), na parceli št. 470/225, k.o. 984-Letuš; j) Letuš 105, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 673 in ID 984 671), na parcelah št. 470/156, 470/149 in 470/150, vse k.o. 984-Letuš; k) Letuš 107a, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 936 in ID 984 935), na parcelah št. 469/221 in 469/412, obe k.o. 984-Letuš; l) Letuš 110g, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 794), na parcelah št. 469/276, 469/277, obe k.o. 984-Letuš; m) Letuš 114b, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 659), na parceli št. 470/430, k.o. 984-Letuš; n) Letuš 127, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 984 577 ), na parceli št. 470/99 k.o. 984-Letuš; o) Rečica ob Paki 49d, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 973 376), na parceli št. 960/32 k.o. 973- Rečica ob Paki; p) Rečica ob Paki 49e, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 973 399), na parceli št. 960/37 k.o. 973 - Rečica ob Paki; q) Rečica ob Paki 49h, 3327 Šmartno ob Paki (GURS ID 973 656 in ID 973 655 ), na parceli št. 960/42 k.o. 973- Rečica ob Paki.
Interne Kennung: 526320
Los: LOT-0003
Titel: Odstranitev objektov v Zgornje Savinjski dolini – Paket 2, št naročila 404/26-0006
Beschreibung: Predmet posameznega naročila je:  - izdelava vse potrebne projektne dokumentacije;  - popolna odstranitev objekta skladno s projektno dokumentacijo – izvedba vseh pripravljalnih, gradbenih in drugih del za rušitev objekta in grobo ureditev okolice;  - ločitev in odvoz vsega materiala in odpadov na za to določena mesta, deponije, vključno s pridobitvijo ustreznih potrdil o uničenju oz. predaji;  - izvedba vseh predpisanih upravnih postopkov, prijav in podobnih aktivnosti (npr. pred upravnimi organi in upravljavci komunalne infrastrukture), potrebnih za dokončanje del. Objekti za odstranitev se nahajajo na naslovu: a) Raduha 5, 3334 Luče (GURS ID 911 31), na parceli št. 293/2, k.o. 911-Raduha; b) Raduha 57a, 3334 Luče (GURS ID 911 49 in, ID 911 50), na parcelah št. 542/9, 291/8, 291/9, 291/11, 291/12, 542/15, 542/16, in 542/17, vse k.o. 911-Raduha; c) Raduha 73, 3334 Luče (GURS ID 911 35), na parcelah št. 291/1, 289/1, obe k.o. 911-Raduha; d) Ter 79, 3333 Ljubno ob Savinji (GURS ID 914 192, in ID 914 657), na parceli št. 499/3, k.o. 914-Ter.
Interne Kennung: 526324