561434-2025 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wykonanie zabiegów z zakresu odtwarzania aren tokowych cietrzewia Tetrao tetrix A409 w ramach programu „Razem dla natury - ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie zabiegów z zakresu odtwarzania aren tokowych cietrzewia Tetrao tetrix A409 w ramach programu „Razem dla natury - ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo”
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje w szczególności realizację na terenie obszaru Natura 2000 zabiegów ochrony czynnej na nieruchomościach gruntowych będących własnością Skarbu Państwa na obszarze administracyjnym zarządzanym przez Nadleśnictwo Krynki. Odtwarzanie aren tokowych obejmuje prace na powierzchni 30 ha w Leśnictwie Kruszyniany. Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz lokalizacja w załączniku nr 3 do SWZ - mapy powierzchni. Zakres rzeczowy zawarty w załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy.
Interne KennungSA.270.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77315000 Saatarbeiten, 77314000 Grundstückspflege, 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje w szczególności realizację na terenie obszaru Natura 2000 zabiegów ochrony czynnej na nieruchomościach gruntowych będących własnością Skarbu Państwa na obszarze administracyjnym zarządzanym przez Nadleśnictwo Krynki. Odtwarzanie aren tokowych obejmuje prace na powierzchni 30 ha w Leśnictwie Kruszyniany. Działania będą realizowane w oddziałach leśnych wskazanych w załączonej tabeli. Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i lokalizacja w załączniku nr 3 do SWZ. Zakres rzeczowy zawarty w załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy.