2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding WAN-infrastructuur
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding bestaat uit het leveren van een WAN-infrastructuur binnen de volgende dimensies: • Primaire en back-upverbindingen; • Datacenterkoppeling; • SD-WAN; • Firewall as a Service (FaaS); • Internet + anti DDoS als dienst; • Cloud Connect; • Beheer, monitoring en onderhoud; • Helpdesk. Let op: • Een aantal locaties heeft nog een lopende overeenkomst waarvan de contractperiode nog loopt op het moment van gunning. In Annex X (Huidige) internetverbindingen treft Inschrijver een overzicht van de locaties en het gewenste instapmoment; • Gedurende de looptijd van de Overeenkomst kunnen het aantal locaties naar boven en onder fluctueren. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De geschatte indicatieve jaarlijkse opdrachtwaarde voor deze aanbesteding bedraagt € 475.000,00 exclusief btw per jaar. Aanbestedende dienst hanteert voor deze aanbesteding de volgende prijsplafonds: • Voor de eenmalige kosten geldt een prijsplafond van € 110.000,00 exclusief btw (20 % van het prijsplafond van de jaarlijkse kosten); • Voor de jaarlijkse kosten geldt een prijsplafond van € 550.000,00 exclusief btw per jaar. Prijsindieningen met jaarlijkse kosten en/of eenmalige kosten boven de genoemde bedragen zijn niet toegestaan en de betreffende Inschrijvingen worden in dit geval uitgesloten van verdere deelname aan de aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WAN-infrastructuur
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding bestaat uit het leveren van een WAN-infrastructuur binnen de volgende dimensies: • Primaire en back-upverbindingen; • Datacenterkoppeling; • SD-WAN; • Firewall as a Service (FaaS); • Internet + anti DDoS als dienst; • Cloud Connect; • Beheer, monitoring en onderhoud; • Helpdesk. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De geschatte indicatieve jaarlijkse opdrachtwaarde voor deze aanbesteding bedraagt € 475.000,00 exclusief btw per jaar. Aanbestedende dienst hanteert voor deze aanbesteding de volgende prijsplafonds: • Voor de eenmalige kosten geldt een prijsplafond van € 110.000,00 exclusief btw (20 % van het prijsplafond van de jaarlijkse kosten); • Voor de jaarlijkse kosten geldt een prijsplafond van € 550.000,00 exclusief btw per jaar. Prijsindieningen met jaarlijkse kosten en/of eenmalige kosten boven de genoemde bedragen zijn niet toegestaan en de betreffende Inschrijvingen worden in dit geval uitgesloten van verdere deelname aan de aanbesteding.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72720000 WAN-diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.