2. Verfahren
Verfahren
Titel: Areál železničního depa v Dolní Lipce
Beschreibung: Předmětem projektu je soubor staveb, který je kombinací změny dokončených staveb a nových staveb. Areál bude sloužit jako železniční depo. Pro obslužnost areálu bude vybudována komunikace spolu s parkovištěm. Bude vybudována nová vstupní budova s hygienickým zázemím pro zaměstnance a návštěvníky areálu a kanceláří správce. K dalším objektům, které budou součástí realizace díla, patří mimo jiné rotunda, hradlo, výtopna, vodní jeřáby, oplocení, jímka na vyvážení, areálové rozvody, osvětlení areálu, terénní a sadové úpravy, zpevněné plochy, přeložky kabelového vedení, přípojky vodovodu, vlečkové brány a požární nádrž, objekt traťového okrsku. Bude opraven stávající železniční svršek a železniční spodek a bude rozšířeno kolejiště. Součástí je kompletní revitalizace točny ø14,5 m a nový stavební objekt točna ø22,14 m.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234112 Bau von Eisenbahndepots
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213150 Bau von Bürogebäuden, 45212313 Bau von Museen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001