2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie czystości terenu (sprzątanie, odśnieżanie) wraz z pielęgnacją zieleni Politechniki Łódzkiej i terenu parku im. ks. bp. M. Klepacza”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości terenu (sprzątanie, odśnieżanie) wraz z pielęgnacją zieleni Politechniki Łódzkiej i terenu Parku im. Klepacza. Przedmiot Zamówienia został podzielony na dwie części: 1) Część nr I: „Utrzymanie czystości terenu PŁ wraz z pielęgnacją zieleni”; 2) Część nr II: „Odśnieżanie, usuwanie i zapobieganie śliskości na terenach wewnętrznych Kampusów A,B,C,E Politechniki Łódzkiej w sezonach zimowych 2026/2027 i 2027/2028”.
Interne Kennung: RAP.262.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314000 Grundstückspflege, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr I: „Utrzymanie czystości terenu PŁ wraz z pielęgnacją zieleni”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi utrzymania czystości terenu PŁ wraz z pielęgnacją zieleni”.”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera: Załącznik nr A do SWZ, Załącznik nr 1A do SWZ oraz Załącznik nr 7A do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji polegać będzie na powtórzeniu usług określonych w załączniku nr 2 i 3 do Umowy, maksymalnie do kwoty 513.000,00 PLN netto. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach i po cenach jednostkowych jak zamówienie podstawowe. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem o sposobie i ilości realizowanej opcji. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do Umowy.