2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajišťování komplexních vzdělávacích služeb pro zaměstnance Ústavu fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i.
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných prostřednictvím DNS bude zajištění vzdělávacích služeb v těchto kategoriích: Kategorie 1 – Soft skills, Kategorie 2 – Personalistika a pracovní právo, Kategorie 3 – Projektové řízení – PRINCE2, Kategorie 4 – projektové řízení PMP, Kategorie 5 – projektové řízení – získání dotací, Kategorie 6 – Počítačové dovednosti, Kategorie 7 – PR a marketing, Kategorie 8– Transfer technologií a ochrana duševního vlastnictví
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení pro zavedení dynamického nákupního systému podle ust. § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DNS - vzdělávací služby - STRATEX