See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych OISW w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie 60 edycji kursów zawodowych dla osadzonych na terenie jednostek penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Łodzi. Wykaz jednostek penitencjarnych i ich lokalizacja. 1 Areszt Śledczy w Łodzi ul. Smutna 21, 91-729 Łódź 2 Zakład Karny Nr 1 w Łodzi ul. Beskidzka 54, 91-612 Łódź 3 Oddział Zewnętrzny w Łodzi ul. J. I. Kraszewskiego 1/5, 93-161 Łódź 4 Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskim ul. Wronia 76/90, 97-300 Piotrków Tryb. 5 Oddział Zewnętrzny w Goleszach ul. Golesze Parcela 20, 97-320 Wolbórz 6 Zakład Karny w Sieradzu ul. Orzechowa 5, 98-200 Sieradz 7 Oddział Zewnętrzny w Sieradzu ul. Torowa 2, 98-200 Sieradz 8 Zakład Karny w Łowiczu ul. Wiejska 3, 99-400 Łowicz 9 Zakład Karny w Garbalinie ul. Garbalin 18, 99-100 Łęczyca 10 Zakład Karny Kluczborku ul. Katowicka 4, 46-200 Kluczbork 11 Oddział Zewnętrzny w Sierakowie Śląskim ul. Cegielniana 13, 42-793 Ciasna Przedmiot zamówienia podzielono na trzy części
Vorherige Bekanntmachung: 285643-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Kursy zawodowe dla jednostek: Areszt Śledczy w Łodzi, ul. Smutna 21, 91-729 Łódź, Zakład Karny Nr 1 w Łodzi, ul. Beskidzka 54, 91-612 Łódź, Oddział Zewnętrzny w Łodzi, ul. J. I. Kraszewskiego 1/5, 93-161 Łódź, Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wronia 76/90, 97-300 Piotrków Tryb, Oddział Zewnętrzny w Goleszach, ul. Golesze Parcela 20, 97-320 Wolbórz Zakład Karny w Sieradzu, ul. Orzechowa 5, 98-200 Sieradz Oddział Zewnętrzny w Sieradzu, ul. Torowa 2, 98-200 Sieradz, Szczegółowy zakres i rodzaj kursów został opisany w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Kursy zawodowe dla jednostek: Zakład Karny w Łowiczu, ul. Wiejska 3, 99-400 Łowicz Zakład Karny w Garbalinie, ul. Garbalin 18, 99-400 Łęczyca Szczegółowy zakres i rodzaj kursów został opisany w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Kursy zawodowe dla jednostek: Zakład Karny w Kluczborku, ul. Katowicka 4, 46-200 Kluczbork Oddział Zewnętrzny w Sierakowie Śląskim, ul. Cegielniana 13, 42-793 Ciasna Szczegółowy zakres i rodzaj kursów został opisany w dokumentach zamówienia