2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo w latach 2026-2027 – sektor Północny.
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo w latach 2026-2027 – sektor Północny obejmujący sołectwa: Banino część północna od ul. Lotniczej wraz z całą ul. Lotniczą, Chwaszczyno, Tuchom i Nowy Świat.
Interne Kennung: ZP.271.67.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 138 ust 4 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo w latach 2026-2027 – sektor Północny
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo w latach 2026-2027 – sektor północny obejmujący sołectwa: Banino część północna od ul. Lotniczej wraz z całą ul. Lotniczą, Chwaszczyno, Tuchom i Nowy Świat