561514-2026 - Ergebnis
Niederlande – Allgemeine und berufliche Bildung – 240148GDD Wet Educatie en Beroepsonderwijs
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 240148GDD Wet Educatie en Beroepsonderwijs
Beschreibung: Het ministerie van OCW vraagt in het kader van de Wet Educatie en Beroepsonderwijs aan (contact-) gemeenten om een regionaal aanbod basisvaardigheden in de regio te organiseren. Dit aanbod sluit aan op leervragen die passen bij het verhogen van basisvaardigheden van inwoners binnen de Drechtsteden. Deze vaardigheden maken inwoners redzamer in de diverse rollen die zij in hun dagelijks leven hebben. Daarom zetten gemeenten en Rijksoverheid in op een passend aanbod volwasseneducatie. Zie leidraad.
Interne Kennung: 240148GDD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: 1a. Laagdrempelige informatieverstrekking over het aanbod basisvaardigheden non-formele ondersteuning basisvaardigheden (zoals taal- en digitaal-basisaanbod). 1b. Verhoging basisvaardigheden voor ouders met kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar gericht op betrokkenheid in en om school en verhoging van kansen voor hun kinderen (i.p.v. preventie)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: - Verhoging van basisvaardigheden voor inwoners met een licht verstandelijke beperking of leerproblemen - Alfabetisering voor Nederlandstalige en anderstalige inwoners
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: 3a. NT2 aanbod 0-A2 (gericht op de deelvaardigheden lezen, luisteren, spreken en schrijven) 3b. NT2 aanbod A2-B1 ( geheel of deels gericht op alle deelvaardigheden afhankelijk van het doel/ de leervraag)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: 4a. Verhoging basisvaardigheden gericht op werkzoekenden, werkenden, 18+ jongeren, zonder startkwalificatie en participanten. Dit aanbod vergroot en verhoogt de vaardigheden van inwoners op de arbeidsmarkt , op weg daar naartoe of binnen de beschutte werkomgeving. 4b. Digitaal (vervolg) aanbod wat aansluit bij de praktische behoefte van de inwoners, werkenden en participanten. Financiële redzaamheid kan op basis van de behoefte van de deelnemers deel uitmaken van dit aanbod.
Interne Kennung: 4
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 240148GDD
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Zie leidraad.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80000000 Servicios de enseñanza y formación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Opties tot verlenging
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Perceel 4
Identificador interno: 4