See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brengvoorzieningen afvalstromen gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel
Beschreibung: Mijngemeentedichtbij koopt voor de onder haar vallende gemeenten, te weten: Boxtel en Sint-Michielsgestel met deze aanbesteding diverse diensten in die gerelateerd zijn aan haar milieustraten. De diensten betreffen op hoofdlijnen: 1. Verwerking van afval (al dan niet met vervoer); 2. Beheer van de milieustraten inclusief containerhuur en transport voor de gemeente Sint-Michielsgestel; en 3. Het op afroep comprimeren van alle afvalstromen op de milieustraat in Boxtel. Voor nadere informatie wordt u verwezen naar de aanbestedingsdocumentatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90530000 Betrieb einer Mülldeponie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dakleer
Beschreibung: Betreft de verwerking van dakleer voor de gemeente Boxtel exclusief transport
Los: LOT-0002
Titel: (Zuiver) puin, Cellen en gasbeton en gips
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom (Zuiver) puin, Cellen en gasbeton en gips voor de gemeente Boxtel exclusief transport
Los: LOT-0003
Titel: Metaal
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom Metaal voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel exclusief transport
Los: LOT-0004
Titel: A en B- Hout
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom A/B-Hout voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel exclusief transport
Los: LOT-0005
Titel: C-hout
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom C-hout voor de gemeente Boxtel exclusief transport
Los: LOT-0006
Titel: Groen
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom Groftuinafval voor de gemeente Boxtel inclusief transport
Los: LOT-0007
Titel: Lachgascilinders
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom gascilinders voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel inclusief transport
Los: LOT-0008
Titel: Harde Plastics
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom Harde plastics voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel exclusief transport
Los: LOT-0009
Titel: Matrassen
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom Matrassen voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel900 exclusief transport
Los: LOT-0010
Titel: Luiers en incontinentiemateriaal containers en transport
Beschreibung: Plaatsen van containers- en transporteren van de afvalstroom luiers en incontinentiemateriaal in de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel
Los: LOT-0011
Titel: Luiers en incontinentiemateriaal Verwerking
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom Luiers en incontinentiemateriaal voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel
Los: LOT-0012
Titel: OPK
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom OPK voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel exclusief transport
Los: LOT-0013
Titel: Grof Huishoudelijk Rest Afval (GHRA)
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom GHRA voor de gemeente Boxtel exclusief transport
Los: LOT-0014
Titel: Grond
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom Grond voor de gemeente Boxtel exclusief transport
Los: LOT-0015
Titel: Afgedankte Elektronische en Elektrische Apparatuur (AEEA)
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom AEEA voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel inclusief transport
Los: LOT-0016
Titel: Asbest
Beschreibung: Verwerking van de afvalstroom Asbest voor de gemeente Boxtel en Sint-Michielsgestel inclusief transport
Los: LOT-0017
Titel: Beheer milieustraten inclusief huur containers voor de diverse afvalstromen en vervoer naar verwerker.
Beschreibung: Beheer milieustraten inclusief huur containers voor de diverse afvalstromen en vervoer naar verwerker voor Sint-Michielsgestel en Berlicum. Zie aanbestedingsdocumentatie voor nadere informatie.
Los: LOT-0018
Titel: Comprimeren alle afvalstromen
Beschreibung: Betreft het op afroep comprimeren van diverse afvalstromen op de milieustraat in gemeente Boxtel.
Los: LOT-0019
Beschreibung: Betreft de inkoop van noodzakelijke dienstverlening voor de milieustraten in Boxtel, Sint-Michielsgestel en Berlicum. Zie aanbestedingsdocumentatie voor de scope van de benodigde dienstverlening.