561528-2025 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Krzymów i nieruchomościach jednostek organizacyjnych Gminy Krzymów”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Krzymów i nieruchomościach jednostek organizacyjnych Gminy Krzymów”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Krzymów, na których zamieszkują mieszkańcy oraz odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości stanowiących własność Gminy Krzymów wskazanych w pkt I.4 OPZ, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733), zapisami Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego na lata 2019-2025 wraz z planem inwestycyjnym oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Krzymów – Uchwały Rady Gminy nr: - XX/112/2020 z dnia 24 marca 2020 – załącznik nr 12 do SWZ - XX/113/2020 z dnia 24 marca 2020 – załącznik nr 13 do SWZ - XX/110/2016 z dnia 04 lipca 2016 – załącznik nr 14 do SWZ oraz - Uchwałą Nr VIII/192/24 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 20 grudnia 2024 r. w sprawie aktualizacji Planu gospodarki odpadami dla województwa wielkopolskiego na lata 2019-2025 wraz z planem inwestycyjnym, - załącznik nr 15 do SWZ
Interne KennungRI.271.43.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001