561541-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklidové služby – Dům zdraví Jihlava – opakovaná VZ II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové služby – Dům zdraví Jihlava – opakovaná VZ II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb pro pracoviště zadavatele v Jihlavě v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne KennungVZ1879
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ0256837
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona a ustanovením § 222 odst. 10 písm. a) zákona právo uzavřít smlouvu na tuto veřejnou zakázku (příslušnou část veřejné zakázky) s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, které vyplynulo z původního hodnocení nabídek v rámci příslušné části veřejné zakázky, a to nejpozději do 1 roku od nabytí účinnosti smlouvy. Dodavatel, který bude zadavatelem k uzavření smlouvy vyzván, bude povinen zadavateli předložit nejpozději do 30 dní od doručení výzvy, doklady prokazující splnění zadavatelem stanovených kvalifikačních předpokladů a podmínek účasti v původním zadávacím řízení. Pokud takto vybraný dodavatel odmítne smlouvu uzavřít nebo nesplní podmínky stanovené v tomto článku, může se za stejných podmínek zadavatel obrátit na dodavatele, který se umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel opakovat do doby, než vyzve k uzavření smlouvy dodavatele, který se umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s takto osloveným dodavatelem bude uzavřena v podobě shodné se smlouvou předloženou v nabídce tohoto dodavatele. Výše uvedený postup lze použít v případě, kdy došlo: a) k odstoupení od smlouvy na veřejnou zakázku učiněnému kteroukoli ze smluvních stran, nebo b) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany zadavatele z jakéhokoli ve smlouvě uvedeného důvodu nebo bez uvedení důvodu, nebo c) k výpovědi smlouvy na veřejnou zakázku ze strany dodavatele z důvodů uvedených ve smlouvě, vyjma výpovědi učiněné bez uvedení důvodu. • Z důvodu inflace, viz čl. 10 zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje právo na pozdější zahájení doby plnění. Nebude-li k 1. 11. 2026 proces administrace veřejné zakázky dokončen z procesních důvodů, které nastaly v zadávacím řízení, je zadavatel oprávněn změnit zahájení plnění smlouvy na pozdější termín.