See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groot asfaltonderhoud 2026-2033
Beschreibung: Zie Selectieleidraad en Scopedocument. Zie Selectieleidraad en Scopedocument.
Interne Kennung: K011747
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: bouwteamsamenwerking
Beschreibung: De werkzaamheden van perceel 1 in deze overeenkomst bevat asfaltprojecten, voortvloeiend uit het onderhoudsprogramma wegen, inclusief groot onderhoud. Een project valt in perceel 1 als het één of meer van de volgende kenmerken heeft (niet limitatief): Opdrachtgever weet aan de voorkant niet exact wat de beste onderhoudsmaatregel is om een weg in stand te houden; Opdrachtgever wil VGD-metingen om de restlevensduur en draagkracht van een weg te bepalen; De fundering moet versterkt of vervangen worden; Opdrachtgever vraagt OIA-berekeningen ter onderbouwing van de voorgestelde onderhoudsmaatregel; Er zijn kansen om duurzame asfaltmengsels of innovatie toe te passen; De locatie bevindt zich in een complexe omgeving. Er is bijvoorbeeld veel afstemming met bedrijven of openbaar vervoer nodig, waarbij de input gebruikt wordt voor het maken van de verkeersplannen. Het werk kan hierbij niet in een volledige afsluiting plaatsvinden; Opdrachtgever wil samen met een marktpartij onderzoeken welke verkeersremmende maatregelen toegepast kunnen worden op een specifieke weg; De voorbereiding van het werk, inclusief benodigde onderzoeken, is niet (volledig) uitgevoerd. Zie Selectieleidraad en Scopedocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar en kan hierna nog maximaal twee (2) keer worden verlengd met een duur van twee (2) jaar. De totale looptijd zal hierdoor maximaal 8 jaar bedragen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: RAW-overeenkomst
Beschreibung: De werkzaamheden van perceel 2 in deze overeenkomst bevat asfaltwerken, voortvloeiend uit het onderhoudsprogramma wegen, inclusief klein onderhoud. De werken uit perceel 2 hebben één of meer van de volgende kenmerken (niet limitatief): De onderhoudsmaatregel wordt door de opdrachtgever voorgeschreven en de scope is afgebakend; De werkzaamheden zijn gericht op instandhouding of levensduurverlenging van het bestaande asfalt; De werkzaamheden kunnen jaarrond noodzakelijk zijn; De werkzaamheden bevatten meerdere kleine ingrepen per jaar; Het betreft meerdere (kleine) bakreparaties door de hele gemeente Moerdijk; De werkzaamheden, niet zijnde klein onderhoud, worden ongeveer 3 maanden tot 1 jaar vooruit gepland en zijn niet altijd aangegeven op de meerjarenplanning. Zie Selectieleidraad en Scopedocument.
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Groot asfaltonderhoud 2026-2033
Identificador interno: K011747
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233141 Trabajos de mantenimiento de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: bouwteamsamenwerking
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: RAW-overeenkomst
Identificador interno: 2