561561-2026 - Ergebnis
Kroatien – Arzneimittel – Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) – V za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) – V za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) – V za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj Predmet nabave su ostali lijekovi koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17. - V za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj. Predmet nabave su lijekovi koji se nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu HZZO), a koji ne spadaju u kategoriju pod brojem 1. Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele ni u kategoriju pod rednim brojem 17. Posebne skupine lijekova.
Interne Kennung: 1.2.A.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa predmeta nabave 321
Beschreibung: Ostali lijekovi V
Interne Kennung: 1.2.A.1-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa predmeta nabave 322
Interne Kennung: 1.2.A.1-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa predmeta nabave 323
Interne Kennung: 1.2.A.1-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa predmeta nabave 324
Interne Kennung: 1.2.A.1-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa predmeta nabave 325
Interne Kennung: 1.2.A.1-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa predmeta nabave 326
Interne Kennung: 1.2.A.1-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa predmeta nabave 327
Interne Kennung: 1.2.A.1-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa predmeta nabave 328
Interne Kennung: 1.2.A.1-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa predmeta nabave 329
Interne Kennung: 1.2.A.1-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa predmeta nabave 330
Interne Kennung: 1.2.A.1-10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa predmeta nabave 331
Interne Kennung: 1.2.A.1-11
Los: LOT-0012
Titel: Grupa predmeta nabave 332
Interne Kennung: 1.2.A.1-12
Los: LOT-0013
Titel: Grupa predmeta nabave 333
Interne Kennung: 1.2.A.1-13
Los: LOT-0014
Titel: Grupa predmeta nabave 334
Interne Kennung: 1.2.A.1-14
Los: LOT-0015
Titel: Grupa predmeta nabave 335
Interne Kennung: 1.2.A.1-15
Los: LOT-0016
Titel: Grupa predmeta nabave 336
Interne Kennung: 1.2.A.1-16
Los: LOT-0017
Titel: Grupa predmeta nabave 337
Interne Kennung: 1.2.A.1-17
Los: LOT-0018
Titel: Grupa predmeta nabave 338
Interne Kennung: 1.2.A.1-18
Los: LOT-0019
Titel: Grupa predmeta nabave 339
Interne Kennung: 1.2.A.1-19
Los: LOT-0020
Titel: Grupa predmeta nabave 340
Interne Kennung: 1.2.A.1-20
Los: LOT-0021
Titel: Grupa predmeta nabave 341
Interne Kennung: 1.2.A.1-21
Los: LOT-0022
Titel: Grupa predmeta nabave 342
Interne Kennung: 1.2.A.1-22
Los: LOT-0024
Titel: Grupa predmeta nabave 343
Interne Kennung: 1.2.A.1-24
Los: LOT-0025
Titel: Grupa predmeta nabave 344
Interne Kennung: 1.2.A.1-25
Los: LOT-0026
Titel: Grupa predmeta nabave 345
Interne Kennung: 1.2.A.1-26
Los: LOT-0027
Titel: Grupa predmeta nabave 346
Interne Kennung: 1.2.A.1-27
Los: LOT-0028
Titel: Grupa predmeta nabave 347
Interne Kennung: 1.2.A.1-28
Los: LOT-0029
Titel: Grupa predmeta nabave 348
Interne Kennung: 1.2.A.1-29
Los: LOT-0030
Titel: Grupa predmeta nabave 349
Interne Kennung: 1.2.A.1-30
Los: LOT-0031
Titel: Grupa predmeta nabave 350
Interne Kennung: 1.2.A.1-31
Los: LOT-0032
Titel: Grupa predmeta nabave 351
Interne Kennung: 1.2.A.1-32
Los: LOT-0033
Titel: Grupa predmeta nabave 352
Interne Kennung: 1.2.A.1-33
Los: LOT-0034
Titel: Grupa predmeta nabave 353
Interne Kennung: 1.2.A.1-34
Los: LOT-0035
Titel: Grupa predmeta nabave 354
Interne Kennung: 1.2.A.1-35
Los: LOT-0036
Titel: Grupa predmeta nabave 355
Interne Kennung: 1.2.A.1-36
Los: LOT-0037
Titel: Grupa predmeta nabave 356
Interne Kennung: 1.2.A.1-37
Los: LOT-0038
Titel: Grupa predmeta nabave 357
Interne Kennung: 1.2.A.1-38
Los: LOT-0039
Titel: Grupa predmeta nabave 358
Interne Kennung: 1.2.A.1-39
Los: LOT-0040
Titel: Grupa predmeta nabave 359
Interne Kennung: 1.2.A.1-40
Los: LOT-0041
Titel: Grupa predmeta nabave 360
Interne Kennung: 1.2.A.1-41
Los: LOT-0042
Titel: Grupa predmeta nabave 361
Interne Kennung: 1.2.A.1-42
Los: LOT-0043
Titel: Grupa predmeta nabave 362
Interne Kennung: 1.2.A.1-43
Los: LOT-0044
Titel: Grupa predmeta nabave 363
Interne Kennung: 1.2.A.1-44
Los: LOT-0045
Titel: Grupa predmeta nabave 364
Interne Kennung: 1.2.A.1-45
Los: LOT-0046
Titel: Grupa predmeta nabave 365
Interne Kennung: 1.2.A.1-46
Los: LOT-0047
Titel: Grupa predmeta nabave 366
Interne Kennung: 1.2.A.1-47
Los: LOT-0048
Titel: Grupa predmeta nabave 367
Interne Kennung: 1.2.A.1-48
Los: LOT-0049
Titel: Grupa predmeta nabave 368
Interne Kennung: 1.2.A.1-49
Los: LOT-0050
Titel: Grupa predmeta nabave 369
Interne Kennung: 1.2.A.1-50
Los: LOT-0051
Titel: Grupa predmeta nabave 370
Interne Kennung: 1.2.A.1-51
Los: LOT-0052
Titel: Grupa predmeta nabave 371
Interne Kennung: 1.2.A.1-52
Los: LOT-0053
Titel: Grupa predmeta nabave 372
Interne Kennung: 1.2.A.1-53
Los: LOT-0054
Titel: Grupa predmeta nabave 373
Interne Kennung: 1.2.A.1-54
Los: LOT-0055
Titel: Grupa predmeta nabave 374
Interne Kennung: 1.2.A.1-55
Los: LOT-0056
Titel: Grupa predmeta nabave 375
Interne Kennung: 1.2.A.1-56
Los: LOT-0057
Titel: Grupa predmeta nabave 376
Interne Kennung: 1.2.A.1-57
Los: LOT-0058
Titel: Grupa predmeta nabave 377
Interne Kennung: 1.2.A.1-58
Los: LOT-0059
Titel: Grupa predmeta nabave 378
Interne Kennung: 1.2.A.1-59
Los: LOT-0060
Titel: Grupa predmeta nabave 379
Interne Kennung: 1.2.A.1-60
Los: LOT-0061
Titel: Grupa predmeta nabave 380
Interne Kennung: 1.2.A.1-61
Los: LOT-0062
Titel: Grupa predmeta nabave 381
Interne Kennung: 1.2.A.1-62
Los: LOT-0063
Titel: Grupa predmeta nabave 382
Interne Kennung: 1.2.A.1-63
Los: LOT-0065
Titel: Grupa predmeta nabave 383
Interne Kennung: 1.2.A.1-65
Los: LOT-0066
Titel: Grupa predmeta nabave 384
Interne Kennung: 1.2.A.1-66
Los: LOT-0067
Titel: Grupa predmeta nabave 385
Interne Kennung: 1.2.A.1-67
Los: LOT-0068
Titel: Grupa predmeta nabave 386
Interne Kennung: 1.2.A.1-68
Los: LOT-0069
Titel: Grupa predmeta nabave 387
Interne Kennung: 1.2.A.1-69
Los: LOT-0070
Titel: Grupa predmeta nabave 388
Interne Kennung: 1.2.A.1-70
Los: LOT-0071
Titel: Grupa predmeta nabave 389
Interne Kennung: 1.2.A.1-71
Los: LOT-0072
Titel: Grupa predmeta nabave 390
Interne Kennung: 1.2.A.1-72
Los: LOT-0073
Titel: Grupa predmeta nabave 391
Interne Kennung: 1.2.A.1-73
Los: LOT-0074
Titel: Grupa predmeta nabave 392
Interne Kennung: 1.2.A.1-74
Los: LOT-0075
Titel: Grupa predmeta nabave 393
Interne Kennung: 1.2.A.1-75
Los: LOT-0076
Titel: Grupa predmeta nabave 394
Interne Kennung: 1.2.A.1-76
Los: LOT-0077
Titel: Grupa predmeta nabave 395
Interne Kennung: 1.2.A.1-77
Los: LOT-0078
Titel: Grupa predmeta nabave 396
Interne Kennung: 1.2.A.1-78
Los: LOT-0079
Titel: Grupa predmeta nabave 397
Interne Kennung: 1.2.A.1-79
Los: LOT-0080
Titel: Grupa predmeta nabave 398
Interne Kennung: 1.2.A.1-80
Los: LOT-0081
Titel: Grupa predmeta nabave 399
Interne Kennung: 1.2.A.1-81
Los: LOT-0082
Titel: Grupa predmeta nabave 400
Interne Kennung: 1.2.A.1-82
Los: LOT-0083
Titel: Grupa predmeta nabave 322.1
Interne Kennung: 1.2.A.1-83
Los: LOT-0084
Titel: Grupa predmeta nabave 345.1
Interne Kennung: 1.2.A.1-84
Los: LOT-0085
Titel: Grupa predmeta nabave 370.1
Interne Kennung: 1.2.A.1-85