561565-2026 - Wettbewerb
Polen – Hilfskesselanlagen – Zakup części zamiennych odlewanych na potrzeby remontowe młynów węglowych eksploatowanych w EC. Pomorzany
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup części zamiennych odlewanych na potrzeby remontowe młynów węglowych eksploatowanych w EC. Pomorzany
BeschreibungZakup części zamiennych odlewanych na potrzeby remontowe młynów węglowych eksploatowanych w EC. Pomorzany
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00424/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42164000 Hilfskesselanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa pierścieni miażdżących i kul
BeschreibungCzęść 1 - Dostawa pierścieni miażdżących i kul
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00424/2026 - cz. 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa segmentów wykładziny Lancaster
BeschreibungCzęść 2 - Dostawa segmentów wykładziny Lancaster
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00424/2026 - cz. 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Dostawa elementów współpracujących z zespołami miażdżącymi
BeschreibungCzęść 3 - Dostawa elementów współpracujących z zespołami miażdżącymi
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00424/2026 - cz. 3