561573-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część nr 1: Kod odpadu 200203 Inne odpady nieulegające biodegradacji Opis odpadu: Np. zużyte znicze, sztuczne kwiaty, wieńce, plastikowe doniczki, folie oraz opakowania po dekoracjach. Maksymalna ilość w okresie trwania umowy w Mg: 700 Część nr 2 Kod odpadu: 200399 Nazwa odpadu: Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach Opis odpadu: Np. mieszane odpady z likwidacji dzikich wysypisk, pozostałości po porządkowaniu terenów i inne mieszane, zanieczyszczone, niejednorodne, trudne do jednoznacznej segregacji. Maksymalna ilość w okresie trwania umowy w Mg: 600 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów. Część nr 1: Kod odpadu 200203 Inne odpady nieulegające biodegradacji Opis odpadu: Np. zużyte znicze, sztuczne kwiaty, wieńce, plastikowe doniczki, folie oraz opakowania po dekoracjach. Maksymalna ilość w okresie trwania umowy w Mg: 700 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W ramach przedmiotowego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy ilości odpadów do odbioru. Maksymalna ilość odpadów w ramach prawa opcji dla poszczególnych części zamówienia wynosi: 1.1. CZĘŚĆ NR 1: 350 Mg (prawo opcji). Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku zwiększonej ilości przyjętych odpadów, gdy zaistnieje konieczność zagospodarowania większej ilości odpadów. 2. Realizacja zakresu zamówienia objętego prawem opcji nie powoduje zmiany umowy. 3. Cena jednostkowa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów objętych prawem opcji winna być taka sama jak cena wykonania usługi w ramach zamówienia podstawowego. 4. W zakresie zamówienia opcjonalnego Wykonawca zobowiązany jest do rozpoczęcia świadczenia usług na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający przekaże Wykonawcy ww. oświadczenie w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez siebie zakresie w terminie co najmniej 10 dni roboczych przed planowanym rozpoczęciem realizowania odbioru odpadów ujętych w prawie opcji, przy czym Wykonawca jest obowiązany do jego wykonania. 5. Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane jednorazowo na całą wartość zamówienia opcjonalnego lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia nie później niż przed momentem wyczerpania się wartości zamówienia opcjonalnego wynikającej z poprzednio złożonego oświadczenia. 6. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonanych usług zrealizowanych na podstawie umowy, stanowiące sumę iloczynów stawek jednostkowych za 1 Mg i masy faktycznie odebranych odpadów, powiększone o należny podatek VAT.
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów. Część nr 2: Kod odpadu: 200399 Nazwa odpadu: Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach Opis odpadu: Np. mieszane odpady z likwidacji dzikich wysypisk, pozostałości po porządkowaniu terenów i inne mieszane, zanieczyszczone, niejednorodne, trudne do jednoznacznej segregacji. Maksymalna ilość w okresie trwania umowy w Mg: 600 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
Beschreibung der Optionen1. W ramach przedmiotowego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy ilości odpadów do odbioru. Maksymalna ilość odpadów w ramach prawa opcji dla poszczególnych części zamówienia wynosi: 1.1. CZĘŚĆ NR 2: 300 Mg (prawo opcji). Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku zwiększonej ilości przyjętych odpadów, gdy zaistnieje konieczność zagospodarowania większej ilości odpadów. 2. Realizacja zakresu zamówienia objętego prawem opcji nie powoduje zmiany umowy. 3. Cena jednostkowa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów objętych prawem opcji winna być taka sama jak cena wykonania usługi w ramach zamówienia podstawowego. 4. W zakresie zamówienia opcjonalnego Wykonawca zobowiązany jest do rozpoczęcia świadczenia usług na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający przekaże Wykonawcy ww. oświadczenie w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez siebie zakresie w terminie co najmniej 10 dni roboczych przed planowanym rozpoczęciem realizowania odbioru odpadów ujętych w prawie opcji, przy czym Wykonawca jest obowiązany do jego wykonania. 5. Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane jednorazowo na całą wartość zamówienia opcjonalnego lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia nie później niż przed momentem wyczerpania się wartości zamówienia opcjonalnego wynikającej z poprzednio złożonego oświadczenia. 6. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonanych usług zrealizowanych na podstawie umowy, stanowiące sumę iloczynów stawek jednostkowych za 1 Mg i masy faktycznie odebranych odpadów, powiększone o należny podatek VAT.