See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa końcówek jednorazowych do pipet automatycznych, pomocniczych materiałów laboratoryjnych wykonanych z tworzyw sztucznych, probówek wykonanych z tworzywa sztucznego z kuleczkami ceramicznymi, pomocniczych materiałów laboratoryjnych wykonanych z tworzyw sztucznych do neuroblastomy, wzorców chemicznych, zestawów odczynników do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na piętnaście pakietów, które obejmują: Pakiet I – Końcówki jednorazowe do pipet automatycznych "BC" Pakiet II - Końcówki jednorazowe do pipet automatycznych "J" Pakiet III - Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych "BC" Pakiet IV - Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych "J" Pakiet V - Probówki wykonane z tworzywa sztucznego z kuleczkami ceramicznymi "BC" Pakiet VI - Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych do neuroblastomy "BC" Pakiet VII - Wzorce chemiczne "BC" Pakiet VIII - Wzorce chemiczne "J" Pakiet IX - Zestaw odczynników do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem do izolacji materiału genetycznego MagCore Plus II "BC" Pakiet X - Uniwersalny koniugat do diagnostyki wścieklizny "BC" Pakiet XI - Koniugat do diagnostyki wścieklizny znakowany FITC "BC" Pakiet XII - Kolumienki immunologiczne "J" Pakiet XIII - Linia komórkowa Neuro-2a "BC" Pakiet XIV - Odczynniki do wykrywania i ilościowego oznaczenia GMO kompatybilne z posiadanym przez zamawiającego urządzeniem ABI7500 Fast Real Time PCR System "BC" Pakiet XV - Uniwersalna mieszanina reakcyjna do przeprowadzania reakcji Real-Time PCR "BC" Ofertę można składać na wybrany pakiet lub na całość zamówienia. W przypadku składania oferty na więcej niż jeden pakiet formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ należy powielić.
Vorherige Bekanntmachung: 382199-2025
Interne Kennung: AD-O.272.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Końcówki jednorazowe do pipet automatycznych "BC"
Beschreibung: Końcówki jednorazowe do pipet automatycznych "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/I/2025
Haupteinstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia objętego umową może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb o 25% całego zamówienia. DOSTAWCA nie może z tego tytułu rościć żadnych pretensji. W przypadku obniżenia ilości przedmiotu zamówienia, całkowita wartość umowy ulegnie proporcjonalnemu obniżeniu.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Końcówki jednorazowe do pipet automatycznych "J"
Beschreibung: Końcówki jednorazowe do pipet automatycznych "J"
Interne Kennung: AD-O.272.12/II/2025
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych "BC"
Beschreibung: Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/III/2025
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych "J"
Beschreibung: Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych "J"
Interne Kennung: AD-O.272.12/IV/2025
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Probówki wykonane z tworzywa sztucznego z kuleczkami ceramicznymi „BC”
Beschreibung: Probówki wykonane z tworzywa sztucznego z kuleczkami ceramicznymi „BC”
Interne Kennung: AD-O.272.12/V/2025
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych do neuroblastomy "BC"
Beschreibung: Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych do neuroblastomy "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/VI/2025
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Wzorce chemiczne "BC"
Beschreibung: Wzorce chemiczne "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/VII/2025
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Wzorce chemiczne "J"
Beschreibung: Wzorce chemiczne "J"
Interne Kennung: AD-O.272.12/VIII/2025
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Zestaw odczynników do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem do izolacji materiału genetycznego MagCore Plus II "BC"
Beschreibung: Zestaw odczynników do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem do izolacji materiału genetycznego MagCore Plus II "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/IX/2025
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X - Uniwersalny koniugat do diagnostyki wścieklizny "BC"
Beschreibung: Uniwersalny koniugat do diagnostyki wścieklizny "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/X/2025
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI - Koniugat do diagnostyki wścieklizny znakowany FITC "BC"
Beschreibung: Koniugat do diagnostyki wścieklizny znakowany FITC "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/XI/2025
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII - Kolumienki immunologiczne "J"
Beschreibung: Kolumienki immunologiczne "J"
Interne Kennung: AD-O.272.12/XII/2025
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII - Linia komórkowa Neuro-2a "BC"
Beschreibung: Linia komórkowa Neuro-2a "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/XIII/2025
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet XIV - Odczynniki do wykrywania i ilościowego oznaczenia GMO kompatybilnych z posiadanym przez zamawiającego urządzeniem ABI7500 Fast Real Time PCR System "BC"
Beschreibung: Odczynniki do wykrywania i ilościowego oznaczenia GMO kompatybilnych z posiadanym przez zamawiającego urządzeniem ABI7500 Fast Real Time PCR System "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/XIV/2025
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet XV - Uniwersalna mieszanina reakcyjna do przeprowadzania reakcji Real-Time PCR "BC"
Beschreibung: Uniwersalna mieszanina reakcyjna do przeprowadzania reakcji Real-Time PCR "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.12/XV/2025