2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy szczepionek dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy szczepionek dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście w podziale na 3 pakiety. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2-2b do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) Pakiet nr 1 Szczepionka Pakiet nr 2 Szczepionka Pakiet nr 3 Szczepionka
Interne Kennung: 18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 1
Beschreibung: Sczepionka przeciw półpaścowi oraz neuralgii półpaścowej (rekombinowana, z adiuwantem) do stosowania u osób w wieku 50 lat i starszych (DO PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO) B
Interne Kennung: pakiet 1
Menge: 238 Stück
Los: LOT-0002
Titel: pakiet 2
Beschreibung: Szczepionka stosowana w celu uodpornienia przeciwko wirusowi kleszczowego zapalenia mózgu. Szczepionkę stosuje się u dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia. (DO PROGRAMU PORFILAKTYCZNEGO)
Interne Kennung: pakiet 2
Menge: 375 Stück
Los: LOT-0003
Titel: pakiet 3
Beschreibung: Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu (cały wirus, inaktywowany), 1,2 mikrograma, dla osób w wieku 1-15 lat
Interne Kennung: pakiet 3
Menge: 1 600 Stück