See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf
Beschreibung: Ondersteuning bij het uitwerken en realiseren van het Risicobeheerfonds bestaande uit een integratie van een schadeverzekeringsbedrijf en een innovatief risicomanagementmodel. Deze ondersteuning is vormgegeven in een programma organisatie bestaande uit Programma Management en vier werkstromen. Er wordt in dit programma toegewerkt naar het opleveren van een Risicobeheerfonds conform de opgestelde specificaties. €2.800.000,-
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie achteraf Bijzondere consultancy
Beschreibung: Aankondiging vrijwillige transparantie achteraf Bijzondere consultancy
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste