See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez i implantów
Beschreibung: Dostawa endoprotez i implantów
Interne Kennung: ZP.261.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 termin składania ofert. Ze względu na upływ terminu obowiązywania umów obejmujących tożsamy z ogłaszanym postępowaniem przedmiot zamówienia, Zamawiający, by zapewnić ciągłość udzielania świadczeń pacjentom oddziału urazowo-ortopedycznego, zmuszony jest skrócić termin składania ofert. Zamawiający nie ma możliwości dalszego wydłużenia obowiązywania poprzednich umów dotyczących analogicznego przedmiotu zamówienia. Opóźnienie w ogłoszeniu postępowania wynika z problemów organizacyjnych i kadrowych po stronie Zamawiającego oraz dużej ilości nieplanowanych wcześniej postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Brak ciągłości dostaw przedmiotu zamówienia, objętego postępowaniem, bezpośrednio wpływa na pracę oddziału urazowo-ortopedycznego oraz bloku operacyjnego SPZOZ w Bielsku Podlaskim, co przekłada się na dostęp do świadczeń udzielanych pacjentom, a w konsekwencji ich zdrowie i dobrostan.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33183200 Orthopädische Prothesen, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Cementy, spacery, substytut
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Cementy, spacery, substytut
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Cement z gentamycyną i vancomycyną
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Cement z gentamycyną i vancomycyną
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Endoproteza calkowita stawu biodrowego
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Endoproteza calkowita stawu biodrowego
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Endoproteza częściowa bipolarna
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Endoproteza częściowa bipolarna
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Endoproteza stawu biodrowego, elementy dodatkowe i rewizyjne
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Endoproteza stawu biodrowego, elementy dodatkowe i rewizyjne
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego morfometryczna pierwotna
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego morfometryczna pierwotna
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Endoproteza rewizyjna stawu biodrowego bezcementowa
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Endoproteza rewizyjna stawu biodrowego bezcementowa
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Endoproteza stawu kolanowego jednopromieniowa pierwotna i rewizyjna
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Endoproteza stawu kolanowego jednopromieniowa pierwotna i rewizyjna
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Endoproteza bezcementowa krótkotrzpieniowa stawu biodrowego
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Endoproteza bezcementowa krótkotrzpieniowa stawu biodrowego
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Endoproteza barku
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Endoproteza barku
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Wypełniacze
Beschreibung: Zadanie nr 11 - Wypełniacze
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Implant do rekonstrukcji ACL
Beschreibung: Zadanie nr 12 - Implant do rekonstrukcji ACL
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Płytki typu "endobutton"
Beschreibung: Zadanie nr 13 - Płytki typu "endobutton"
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Spacery
Beschreibung: Zadanie nr 14 - Spacery
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Elementy zużywalne do napędów ortopedycznych
Beschreibung: Zadanie nr 15 - Elementy zużywalne do napędów ortopedycznych
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Taśmy, nici, kotwice do artroskopii
Beschreibung: Zadanie nr 16 - Taśmy, nici, kotwice do artroskopii
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Zestaw do szycia łąkotek
Beschreibung: Zadanie nr 17 - Zestaw do szycia łąkotek
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Implanty do rekonstrukcji
Beschreibung: Zadanie nr 18 - Implanty do rekonstrukcji
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Ostrza do shavera
Beschreibung: Zadanie nr 19 - Ostrza do shavera
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Ostrza do shavera
Beschreibung: Zadanie nr 20 - Ostrza do shavera
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Nitinolowe igły
Beschreibung: Zadanie nr 21 - Nitinolowe igły
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - Końcówki do ablacji
Beschreibung: Zadanie nr 22 - Końcówki do ablacji
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 - Nitki do szycia łąkotek
Beschreibung: Zadanie nr 23 - Nitki do szycia łąkotek
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - Zespolenia śródszpikowe i elementy blokujące
Beschreibung: Zadanie nr 24 - Zespolenia śródszpikowe i elementy blokujące
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - Płytki, śruby, systemy do stabilizacji złamań
Beschreibung: Zadanie nr 25 - Płytki, śruby, systemy do stabilizacji złamań
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - Zawieszki udowe do rekonstrukcji ACL
Beschreibung: Zadanie nr 26 - Zawieszki udowe do rekonstrukcji ACL
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - Endoprotezy cementowe, bezcementowe i antyalergiczne stawu kolanowego
Beschreibung: Zadanie nr 27 - Endoprotezy cementowe, bezcementowe i antyalergiczne stawu kolanowego
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 - Zespolenia specjalne: śrubopłytka do szyjki kości udowej i gwóźdź ramienny
Beschreibung: Zadanie nr 28 - Zespolenia specjalne: śrubopłytka do szyjki kości udowej i gwóźdź ramienny
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 - Endoproteza stawu kolanowego
Beschreibung: Zadanie nr 29 - Endoproteza stawu kolanowego
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 - Endoproteza stawu śródstopno - paliczkowego ceramiczna
Beschreibung: Zadanie nr 30 - Endoproteza stawu śródstopno - paliczkowego ceramiczna
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 - Materiały do odbudowy chrzastki, kościozastępcze i skóry
Beschreibung: Zadanie nr 31 - Materiały do odbudowy chrzastki, kościozastępcze i skóry
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 - Zestawy do łąkotki
Beschreibung: Zadanie nr 32 - Zestawy do łąkotki
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 - Zestawy do transferu przeszczepu chrzęstno-kostnego
Beschreibung: Zadanie nr 33 - Zestawy do transferu przeszczepu chrzęstno-kostnego
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 - Endoprotezy bezcementowe przynasadowe stawu biodrowego z systemem rewizyjnym
Beschreibung: Zadanie nr 34 - Endoprotezy bezcementowe przynasadowe stawu biodrowego z systemem rewizyjnym
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 - Implanty do artroskopii barku i kolana
Beschreibung: Zadanie nr 35 - Implanty do artroskopii barku i kolana
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 - Preparaty kościozastępcze
Beschreibung: Zadanie nr 36 - Preparaty kościozastępcze
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 - Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego
Beschreibung: Zadanie nr 37 - Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 - Frezy do napędu neurochirurgicznego
Beschreibung: Zadanie nr 38 - Frezy do napędu neurochirurgicznego
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 - Opaska zaciskowa
Beschreibung: Zadanie nr 39 - Opaska zaciskowa
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 - Implanty i sprzęt do zabiegów artroskopowych
Beschreibung: Zadanie nr 40 - Implanty i sprzęt do zabiegów artroskopowych
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 - Zespolenia śródszpikowe i elementy blokujące, implanty wykonane z tytanu, bezpieczne dla rezonansu magnetycznego.
Beschreibung: Zadanie nr 41 - Zespolenia śródszpikowe i elementy blokujące, implanty wykonane z tytanu, bezpieczne dla rezonansu magnetycznego.
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 - Implanty kręgosłupowe
Beschreibung: Zadanie nr 42 - Implanty kręgosłupowe
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 - Endoproteza połowicza stawu kolanowego
Beschreibung: Zadanie nr 43 - Endoproteza połowicza stawu kolanowego
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 - System szycia łąkotek
Beschreibung: Zadanie nr 44 - System szycia łąkotek
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 - System szycia łąkotek
Beschreibung: Zadanie nr 45 - System szycia łąkotek
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 - Endoproteza stawu barkowego odwrócona, anatomiczna i połowicza z systemem rewizyjnym
Beschreibung: Zadanie nr 46 - Endoproteza stawu barkowego odwrócona, anatomiczna i połowicza z systemem rewizyjnym
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 - Membrana z rejestracją do leczeniu ubytków chrzęstnych oraz chrzęstno-kostnych
Beschreibung: Zadanie nr 47 - Membrana z rejestracją do leczeniu ubytków chrzęstnych oraz chrzęstno-kostnych
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48 - System do przezskórnej mikrodyscektomii oraz nukleoplastyki
Beschreibung: Zadanie nr 48 - System do przezskórnej mikrodyscektomii oraz nukleoplastyki