2. Verfahren
Verfahren
Titel: Peroperační mobilní rentgenová kabina s tomosyntézou pro snímkování vzorků ve 3D režimu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávky, instalace a uvedení do provozu peroperační mobilní rentgenová kabiny s tomosyntézou pro snímkování vzorků ve 3D, určené pro použití v chirurgických oborech.
Interne Kennung: 26_11_VZNŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele. V případě, že zadavatel odstoupí od kupní smlouvy v souladu s touto smlouvou, je zadavatel oprávněn uzavřít kupní smlouvu s dalším dodavatelem v pořadí (dále jen „druhý dodavatel“ nebo „nový dodavatel“), a to za podmínek uvedených v nabídce tohoto druhého dodavatele. Právo zadavatele na vyhrazenou změnu dodavatele se uplatní jen ve vztahu k plnění kupní smlouvy (příloha č. 4 zadávací dokumentace), nikoliv ve vztahu k poskytování pozáručního servisu na základě smlouvy o poskytování služeb pozáručního servisu.