2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków do odladzania nawierzchni lotniskowych.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę środków do odladzania nawierzchni lotniskowych i będzie udzielane w następujących częściach: Część A zamówienia: sukcesywna dostawa płynu do odladzania nawierzchni lotniskowej - w ilości do 600 ton. Minimalna ilość zakupionego płynu w czasie obowiązywania umowy wyniesie 200 ton. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) i warunki realizacji dostaw zawiera Wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ oraz Załącznik nr 1 do Wzoru Umowy (OPZ). Część B zamówienia: sukcesywna dostawa granulatu do odladzania nawierzchni lotniskowych – w ilości do 72 ton. Minimalna ilość zakupionego granulatu w czasie obowiązywania umowy wyniesie 24 tony. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) i warunki realizacji dostaw zawiera Wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 1B do SWZ oraz Załącznik nr 1 do Wzoru Umowy (OPZ).
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/14/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24951310 Enteisungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa płynu do odladzania nawierzchni lotniskowej.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa płynu do odladzania nawierzchni lotniskowej - w ilości do 600 ton. Minimalna ilość zakupionego płynu w czasie obowiązywania umowy wyniesie 200 ton. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) i warunki realizacji dostaw zawiera Wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ oraz Załącznik nr 1 do Wzoru Umowy (OPZ).
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/14/26 - część A
Menge: 600 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa granulatu do odladzania nawierzchni lotniskowej.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa płynu do odladzania nawierzchni lotniskowej - w ilości do 72 ton. Minimalna ilość zakupionego płynu w czasie obowiązywania umowy wyniesie 24 tony. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) i warunki realizacji dostaw zawiera Wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 1B do SWZ oraz Załącznik nr 1 do Wzoru Umowy (OPZ).
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/14/26 - część B
Menge: 72 Tonnen