2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, szczepień ochronnych oraz świadczenie dodatkowej opieki medycznej oraz rehabilitacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, szczepień ochronnych oraz świadczenie dodatkowej opieki medycznej oraz rehabilitacji, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ.
Interne Kennung: RZP.27.30.2026.AHZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura uregulowana w Dziale IV Rozdziale 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz.U. 2024, poz. 1320 ze zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, szczepień ochronnych oraz świadczenie dodatkowej opieki medycznej oraz rehabilitacji dla: pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m.st. Warszawie sp. z o.o. zatrudnionych na umowę o pracę, osób zatrudnionych na podstawie kontraktu menadżerskiego, kandydatów do pracy, (dalej jako „Pracownik” lub „Pracownicy”) tylko dla badań wstępnych medycyny pracy, jednej osoby wskazanej przez pracownika jako osoby będącej żoną/mężem lub partnerką/partnerem (całkowity koszt dodatkowej opieki medycznej bez rehabilitacji ponosi pracownik) nielimitowanej liczby dzieci pracownika (całkowity koszt dodatkowej opieki medycznej bez rehabilitacji ponosi pracownik), na podstawie prawa, które reguluje kwestie profilaktyki zdrowotnej pracowników, a w szczególności: 1) Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2026 poz. 25); 2) Rozporządzenia Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów w Kodeksie pracy (tekst jednolity Dz. U. 2026 poz. 25) oraz świadczenie usług medycyny w zakresie szczepień ochronnych. Planowana (szacunkowa) liczba osób, która objęta będzie świadczeniem usług medycyny pracy, dodatkową opieką medyczną oraz rehabilitacją w okresie obowiązywania umowy (24 miesiące) określona została następująco: Medycyna pracy - 1500 osób; Dodatkowa opieka medyczna - 1050 osób; Rehabilitacja w ramach dodatkowej opieki medycznej (tylko dla pracowników) - 1050 osób; Dodatkowa opieka medyczna żona/mąż, partnerka/partner - 160 osób; Dodatkowa opieka medyczna dzieci do 18 lat - 155 osób; Dodatkowa opieka medyczna dzieci 18-26 lat - 155 osób. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający deklaruje realizację zamówienia w minimalnym zakresie do kwoty netto 2 500.000,00 zł i zastrzega sobie prawo do realizacji pozostałego zamówienia do wartości maksymalnej, do kwoty 4 989 936,00 zł netto na zasadach opcji.