2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem kasowników mobilnych, które zainstalowane zostaną przez Wykonawcę w pojazdach WKD wraz z usługą serwisową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia podstawowego jest świadczenie usługi sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem 40 sztuk kasowników mobilnych, które zainstalowane zostaną przez Wykonawcę w pojazdach WKD wraz z usługą serwisową. Przedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji jest świadczenie usługi sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem dodatkowych 40 sztuk kasowników mobilnych, które zainstalowane zostaną przez Wykonawcę w pojazdach WKD wraz z usługą serwisową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: WKD10b-27-15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42933000 Verkaufsautomaten, 50316000 Wartung und Reparatur von Fahrkartenautomaten, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje prawo opcji polegające na świadczeniu usługi sprzedaży biletów WKD za pośrednictwem dodatkowych 40 sztuk kasowników mobilnych, które zainstalowane zostaną przez Wykonawcę w pojazdach WKD wraz z usługą serwisową. Szczegółowe warunki, okoliczności oraz zasady realizacji i rozliczenia prawa opcji określone zostały w § 16 Projektowanych Postanowień Umowy, znajdujących się w Załączniku nr 3 do SWZ.