See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ZESTAWÓW JEDNORAZOWYCH DO POBORU PREPARATÓW KRWIOPOCHODNYCH NA SEPARATORACH PCS2 I MCS+ FIRMY HAEMONETICS POSIADANYCH PRZEZ REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W RACIBORZU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów jednorazowych do poboru preparatów krwiopochodnych na separatorach PCS2 i MCS+ firmy HAEMONETICS. Zamówienie zostało podzielone na części: 1) Cześć I -Zestawy jednorazowe do poboru osocza metodą plazmaferezy automatycznej na posiadanych separatorach PCS2: 12 000 szt. 2) Cześć II - Zestawy jednorazowe do poboru ubogolekocytarnego koncentraku krwinek płytkowych- UKKP metodą automatycznej trombaferezy na posiadanych separatorach MCS+ : 2 000 szt.
Interne Kennung: RCKIK/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Cześć I -Zestawy jednorazowe do poboru osocza metodą plazmaferezy automatycznej na posiadanych separatorach PCS2: 12 000 szt.
Interne Kennung: RCKIK/03/CZI/2026
Menge: 12 000 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Cześć II - Zestawy jednorazowe do poboru ubogolekocytarnego koncentraku krwinek płytkowych- UKKP metodą automatycznej trombaferezy na posiadanych separatorach MCS+ : 2 000 szt.
Interne Kennung: RCKIK/03/CZII/2026
Menge: 2 000 Stück