2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Strupčice – dopracování
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Strupčice, kdy původní zhotovitel nedokončil návrhové práce a bylo odstoupeno od smlouvy (dílo bylo ukončeno ve fázi rozpracovanosti). Jedná se o dopracování návrhu KoPÚ, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). U již předaných části díla je potřeba provést jejich kontrolu a následnou aktualizaci, viz Příloha č. 3 Položkový výkaz činností – pro stanovení nabídkové ceny, včetně harmonogramu plnění hlavních celků. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrh KoPÚ bude vyhotoven podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb., o postupu při provádění pozemkových úprav a náležitostech návrhu pozemkových úprav, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška č. 13/2014 Sb.“). Do obvodu komplexní pozemkové úpravy bude zahrnuto celé katastrální území obce Strupčice, mimo zastavěné území obce a část území po těžbě nerostných surovin. Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území (dále jen „k. ú.“) Strupčice 710 ha.
Interne Kennung: SP8479/2026-508101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou podrobně popsány v čl. 3 a čl. 17 návrhu smlouvy o dílo a odst. 15.3. zadávací dokumentace.